اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051174570025

قائم مقام بانک صادرات معارفه شد

کد: 1395051174570025

https://goo.gl/y5DMGy

، تهران , (اخبار رسمی): ​ آیین معارفه حمید تهرانفر عضو هیأت مدیره و قائم‌ مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.

قائم مقام بانک صادرات معارفه شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، زراعتی مدیرعامل این بانک در این مراسم طی سخنانی با اشاره به تجارب و توانمندی‌های تهرانفر گفت: تجربه ارزنده‌ و خوش‌نامی عضو جدید هیأت مدیره بانک می‌تواند دورنمای مطلوبی را برای بانک رقم بزند.
وی در ادامه با بیان رویکرد و سیاست‌های بانک تصریح کرد: بانک صادرات ایران به منظور پاسخ‌گویی بهینه به ذینفعان، ارتقای شفافیت و انضباط مالی را در دستور کار قرار داده و این امر به نحو مؤثری در صورت‌های مالی که به مجمع عمومی ارائه خواهند شد، منعکس شده است.
زراعتی افزود: مدیریت بهینه دارایی‌های بانک و سامان دهی املاک مازاد که می‌توانند زمینه ساز پویایی بیشتر بانک باشند به عنوان اولویت های اصلی بانک تعیین شده اند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با ذکر اهمیت استقرار حاکمیت شرکتی در بانک اظهار داشت: استقرار چارچوب و شاخص‌های حاکمیت شرکتی به عنوان رسالتی ارزشمند که می‌تواند ایمن‌سازی و پایداری بیشتر سازمان را به همراه داشته باشد مورد تأکید است و در این رابطه سازوکارهای لازم برای استقرار کامل آن در بانک اندیشیده شده است.
زراعتی لازمه تحقق اولویت های اقتصاد مقاومتی را توجه به بنگاه‌های مولد عنوان کرد و در این رابطه گفت: اشتغال‌زایی بیشتر و اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید ویژه‌ این بانک است که برای این منظور بانک همراستا با برنامه‌های دولت تدبیر و امید، همکاری و تعامل با کارگروه‌های اشتغال، حمایت از صنایع مولد که می‌تواند افزایش اشتغال و تولید ملی به همراه داشته باشد را در دستور کار قرار گرفته است.
در بخش دیگری از این مراسم تهرانفر، قائم‌مقام مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره جدید بانک صادرات ایران نیز در سخنانی با اشاره به قابلیت های مجموعه متبوعش گفت: در سال‌های اخیر، فشارها و چالش‌های زیادی بر بانک صادرات ایران وارد شده که مدیران و کارکنان ارزشمند و توانمند  بانک متبوع با تلاش خود توانستند جایگاه بانک را حفظ کرده و فشارها را بی‌اثر سازند. از تلاش و کوشش بی‌وقفه مدیران و کارکنان بانک کمال تشکر را دارم و امیدوارم با راهبردهای مناسب‌تری بتوانیم این راه را ادامه دهیم.
وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای کنترل تورم در کشور گفت: دولت محترم تمام تلاش خود را صرف کنترل تورم نموده و موفقیت‌های خوبی حاصل شده است. این موفقیت از مسیر کنترل شدید پایه پولی و منابع بانک مرکزی صورت گرفته و کنترل پایه پولی و عدم استفاده از منابع بانک مرکزی مورد تأکید است.
تهرانفر افزود: در شرایط حاضر با توجه به رویههای حاکم در بازار پول دیگر همانند گذشته نمی‌توانیم منابع جذب کنیم. از این پس باید جذب منابع به صورت هدفمند، دانش‌محور و بر اساس روش‌های علمی و نوین با تلاش تمامی همکاران شبکه پیگیری شود. 
وی در پایان با ابراز خرسندی از حسن نظر و توجه مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: ایشان یک بانکدار و یک استراتژیست برجسته هستند و راهبرد محکم و علمی برای بانک صادرات ایران دارند و مطمئن هستم که با دیدگاه‌ها و نظرات مدیریتی ایشان و تلاش تمامی مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران، شاهد رفع مشکلات و چالش‌های بانک خواهیم بود.
شایان ذکر است عضو جدید هیات مدیره و قایم مقام این بانک سمت های همچون معاون نظارتی، مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری، مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی را در کارنامه خود دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه