کد: 1395051778085834

شیردهی موثر در کاهش وزن مادران

کد: 1395051778085834

http://goo.gl/LNqj39

، تهران , (اخبار رسمی): همایش گرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر با حضور مسئولان بیمارستان میلاد و تعدادی از مادران باردار و شیرده برگزار شد

شیردهی موثر در کاهش وزن مادران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمارستان میلاد، میکائیل عظیمی معاون درمان بیمارستان میلاد با بیان این که این بیمارستان در سال 1383 لوح دوستدار کودک را دریافت کرده است، گفت: انجام زایمان طبیعی و تغذیه با شیر مادر از برنامه‌ها و سیاستهای اصلی در میلاد است.

وی تغذیه با شیر مادر را کلید توسعه پایدار دانست و تصریح کرد: سازمان جهانی بهداشت روی این موضوع تاکید دارد.

در ادامه دکتر فریبا امیری، متخصص زنان و زایمان بیمارستان میلاد گفت: در سخت ترین شرایط هم شیر دهی مادر ادامه دارد اما بایستی به تغذیه مادران توجه داشت.

وی شیر دهی برای مادران را مفید دانست و گفت: این مهم باعث کاهش وزن نیز می شود.

امیری با اشاره به نیاز مادر به تغذیه از مواد دارای ویتامین ، کلسیم، ترکیبات آهن و روی، چربی ها، ید، سلنیوم و پروتئین گفت: مهمترین عامل در حجم شیر مادر میزان تقاضای نوزاد است.

در ادامه دکتر شاهین نریمان، فوق تخصص نوزادان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این که میزان زایمان طبیعی در بیمارستان مطلوب است، خاطر نشان کرد: ترویج تغذیه با شیر مادر نیز از سیاست های خوبی است که توسط مسئولان بیمارستان میلاد پیگیری می شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد

بیمارستان میلاد که متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است در مجاورت اتوبان همت، اتوبان حکیم و برج میلاد در تهران واقع شده است. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هزار تختخوابی میلادبه منظور تأمین بخشی از نیازهای درمانی ایران و بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی، در تیر ماه 80 افتتاح شد.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش