اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778275836

با سئو بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید

راهکاری برای بهینه سازی سایت

کد: 1395051778275836

http://goo.gl/Yh2X0K

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه یکی از استانداردهایی که اکثر وبمسترها سعی می کنند در وب سایت خود آن را رعایت کنند، استاندارد بهینه سازی وب است.

سئو

سئو روشی است که جهت ارتقای جایگاه یک وب سایت در موتورهای جستجو از آن استفاده می شود

سئو یا بهینه سازی وب سایت، یکی از راهکارهای اصلی است که امروزه وب سایت ها جهت بهتر دیده شدن در نتایج جستجوی اینترنت و جذب بازدیدکنندگان ملزم به رعایت کردن آن هستند.  هدف از پیاده سازی سئو، فراهم نمودن سایت برای رفع نیاز بازدیدکنندگان و مشتری می باشد

سئو چیست؟

سئو (SEO : Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، عبارت جذاب و عجیبی است که امروزه باعث رخ دادن اتفاقات مهم در دنیای اینترنت می شود. سئو روشی است که جهت ارتقای جایگاه یک وب سایت در موتورهای جستجو از آن استفاده می شود. جایگاهی که به واسطه آن افزایش بازدید کننده های وب سایت را به همراه خواهد داشت. اما بد نیست کمی به صورت تکمیلی وارد این مبحث شویم که واقعا چه اتفاقاتی رخ می دهد تا ما بتوانیم جایگاه فوق العاده خوبی را در صفحه اول گوگل به دست بیاوریم.

در ابتدا باید به این نکته اشاره داشته باشیم که سئو جنبه های متفاوتی دارد که شامل :

1- پارامتر درونی وب سایت (On-Page SEO)

2- پارامتر ارتباطات بیرونی سایت (Off-Page SEO) است.

پارامتر درونی وب سایت (On-Page SEO)

این پارامتر شامل انتخاب هاست و دامین مناسب، فراهم آوردن بستر استاندارد در ساختار وب سایت هنگام طراحی و بکار بردن عنوان، محتوا و کلمه کلیدی مناسب هم راستا با فعالیت خود می شود.

پارامتر ارتباطات بیرونی سایت (Off-Page SEO)

فراهم آوردن اعتبار برای وب سایت که از طریق لینک هایی که سایت های دیگر به وب سایت شما می دهند، همچنین استفاده مناسب از شبکه های اجتماعی جهت افزایش محبوبیت برند و کسب اعتبار وب سایت (از طریق Link Building).

باید به این نکته مهم اشاره نمود که با استفاده از راه کارهای سئو، وب سایت مورد نظر ما شکلی استاندارد به خود خواهد گرفت که برای موتورهای جستجو جذاب و هم چنین مورد نیاز کاربران قلمداد می شود. در واقع با استفاده از این راه کار، ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است و از طرف دیگر از لحاظ محتوا، برای کاربر خوشایند و مفید خواهد بود.

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد. اِلمان های زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذار خواهد بود که می توان به مهم ترین آنها، یعنی استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت خود اشاره کرد.

امروزه استفاده از مفهوم سئو فقط مختص جذاب بودن برای موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت و از همه مهم تر، محتوای سایت برای بازدیدکنندگان از مهم ترین هدف های سئوی سایت است. در وهله اول سایت مد نظر شما می بایست مطالب و محتوای مفیدی برای بازدیدکننده سایت نسبت به انتظارات داشته باشد بطوری که در چند سال اخیر سیاست های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت ها همسو شده است.

باید توجه داشت که در سئو، صداقت حرف اول را می زند. اینکه وجود محتوا سایت به چه میزان هم راستا با کلمه کلیدی جستجو شده و مورد نیاز کاربر می باشد.

باید به این نکته توجه ویژه ای داشت که سئو نیازمند دانش، علم زیاد و صبر است؛ بله صبر. ابتدا باید بذر خود را در خاک قرار داد و با رسیدگی و صبوری، انتظار رویش آن را داشت. سئو هفته ها و ماه ها زمان می برد تا به نتیجه برسد. شاید در ابتدا نتایج بهینه سازی جستجو به سرعت دیده نشود اما در دراز مدت شاهد آن خواهید بود که مزایای آن باعث افزایش رتبه سایت در موتور جستجو و در نتیجه، حضور در جایگاه برتر در صفحات جستجو است که در نهایت به افزایش بازدیدکنندگان منجر خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نتمارکو

نتمارکو، نام تجاری وب سایت آموزشی می باشد که در زمینه آموزش سئو، بازاریابی اینترنتی و برندینگ فعالیت داشته و سعی در ارتقا دانش روز جویندگان دانش در زمینه های اشاره شده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]