اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052081775416

عضو هیات مدیره تاکید کرد

تعامل آموزشی بانک ایران زمین با شبکه بانکی

کد: 1395052081775416

http://goo.gl/sdDEXv

، تهران , (اخبار رسمی): قدیمی گفت: برنامه بانک در آینده نزدیک این است که در حوزه آموزش تعامل خوبی با شبکه بانکی داشته باشد و فضای آموزشی خود را در اختیار سایر بانک ها قرار دهد.

حوزه آموزش بانک ایران

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مراسم افتتاح مرکز آموزش بانک ایران زمین با حضور جمعی از اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران بانک در محل جدید این مرکز، برگزار شد.

هادی قدیمی عضو هیئت مدیره بانک ایران زمین و معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی این بانک با بیان اهمیت آموزش و نقش آن در پیش برد اهداف کلان تعیین شده این بانک اظهار داشت: در مجموعه ایران زمین از ابتدا تاکید ویژه ای به بحث آموزش همکاران شده و ایجاد مرکز جدید نیز با همین ذهنیت بوده است تا مکانی در شأن و جایگاه همکاران داشته باشیم.

قدیمی افزود: سعی ما این بوده است که با بررسی و آسیب شناسی دوره‌های برگزار شده گذشته در دوره های جدید بتوانیم با تغییر روش و برنامه های آموزشی اثر بخشی آن را در عمل افزایش دهیم.

وی اظهار داشت: سعی و تلاش ما این است که با استفاده از ظرفیت های موجود و توان همکاران بانک در حوزه آموزش از اساتید داخلی استفاده کنیم تا به دلیل آشنایی با فضای بانک بتوانیم اثر بخشی آموزش را افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اهمیت تعامل در حوزه های مختلف با شبکه بانکی گفت: برنامه ی ما در آینده نزدیک این است که در حوزه آموزش تعامل خوبی با شبکه بانکی داشته باشیم، ‏و فضای و توان آموزشی خود را در اختیار سایر بانکها قرار دهیم و از ظرفیتها و تجربه های آنها نیز در این حوزه استفاده کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بانک، بیمه و سرمایه | علم و آموزش