اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052182095730

پیوند عضو رایگان شد

کد: 1395052182095730

http://goo.gl/x4BtX6

، تهران , (اخبار رسمی): وزارت بهداشت از رایگان شدن پیوند اعضا در کشور حداکثر تا ابتدای شهریور ماه خبر داد.

پیوند عضو رایگان شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان، هیات دولت تصویب کرده که همه هزینه‌های پیوند عضو از نظر هزینه‌های بستری و مراجعات بعدی‌شان در کشور مشمول بیمه قرار گیرند  بر همین اساس بزودی خدمات پیوند عضودر کشور رایگان  خواهد بود.

 بر اساس مصوبه هیات وزیران  از این پس وزارت بهداشت هزینه‌های پزشکی پیوند اعضا، شامل تیم پزشکان، هزینه‌های پرسنلی و فراهم‌آوری عضو را پرداخت می‌کند و  سایر هزینه‌های پیوند اعضا هم تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت . بر این اساس خدمات پیوند عضو به صورت کامل رایگان می‌شود.

قابل ذکر است که این مصوبه از هم اکنون قابل اجراست، اما حداکثر تا ابتدای شهریور ماه سال جاری اجرا می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان