اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052382765937

گیگابایت میزبان علاقمندان به بازی در GAMESCOM 2016 شد

بزرگترین رویداد گیمینگ 2016در کلن آلمان

کد: 1395052382765937

http://goo.gl/yTNXfw

، تهران , (اخبار رسمی): گیگابایت برند پیشرو در صنعت سخت افزار ، با دعوت از همه ی کاربران علاقمند آماده ی خوش آمد گویی و برپایی جشن به مناسبت بزرگترین رویداد گیمینگ دنیا ، GAMESCOM 2016 است .

بزرگترین رویداد گیمینگ 2016در کلن آلمان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی گیگابایت در ایران ،گیگابایت برند پیشرو در صنعت سخت افزار ، با دعوت از همه ی کاربران علاقمند آماده ی خوش آمد گویی و برپایی جشن به مناسبت بزرگترین رویداد گیمینگ دنیا ، GAMESCOM 2016 است که در نمایشگاه بین المللی Koelnmesse در شهر کلن المان برگزار خواهد شد.

گیگابایت که سالهاست به ساخت و تهیه قطعات سخت افزاری با کیفیت و قابل اعتماد برای کامپیوترهای شخصی شهرت دارد و همیشه با شور و هیجان فراتر از انتظار رو به جلو حرکت کرده است. از طرفی گیمر ها همیشه علاقه خاصی به کامپیوترهای شخصی داشته اند (PC) و تقاضای همیشگی گیمر ها برای قطعاتی با بازدهی بالا، باعث ایجاد رقابت و تشدید آن بین کمپانی های ساخت سخت افزار شده است.

گیگابایت امسال با حضور در این رویداد نه تنها به عنوان بخشی از جامعه ی گیمینگ، بلکه با رویکرد اینکه چگونه هماهنگی سخت افزاری و نرم افزاری می تواند یک محیط سرگرمی را برای همه ایجاد کند، در این نمایشگاه شرکت کرده است. تعهد همیشگی گیگابایت به گیمرها باعث تولید و ساخت قطعاتی با کارایی بالا برای گیمرهایی شده که نیازمند این قطعات هستند . همین امر سبب شده تا به لطف کمپانی گیگابایت گیمرها فقط به فکر این باشند که چه بازی را بدون محدودیت سخت افزاری انجام دهند نه اینکه نگران این باشند که چه بازی را می توانند انجام دهند.

از 17 تا 21 آگوست( 27 مرداد تا 31 مرداد) در سالن 5 نمایشگاه Koelnmesse ،گیگابایت آماده ی  خوش آمد گویی به ناشران ، همکاران و گیمرهای است که علاقه شدیدی به تجربه نوین از بازیها را دارند. در این رویداد جامعه گیمرها دارای شانس زیادی برای تجربه هیجانی خواهند بود که گیگابایت آن را به ارمغان می آورد. همچنین هرکسی می توانند با استفاده از شبکه های اجتماعی گیگابایت شاهد برگزاری این رویداد مهم باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گیگابایت

شرکت گیگابایت در سال 1986 تاسیس شد. این شرکت با ایجاد جایگاهی بلامنازع پا به عرصه در حال پیشرفت فن آوری گذاشت. گیگابایت با تمرکز روی فن آوری های کلیدی و دستیابی به استاندارد های جدی در کیفیت، به عنوان یک شرکت مطمئن و پیشرو در تولید مادربرد در جهان شناخته شده است. برای همراه بودن با دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، ما محدوده ای جامع و فراگیر از محصولات متنوع شامل مادربرد، کارت گرافیک، قطعات رایانه شخصی، لوازم جانبی رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و اسلیت، رایانه شخصی، ارتباطات شبکه ای، سرور و تلفن های همراه را عرضه کرده ایم. گیگابایت خود را به ارتقای زندگی دیجیتالی و پاسخ گویی بی درنگ به خواسته ها و نیاز های مصرف کنندگان اختصاص داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]