اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052485120025

از سوی بانک صادرات

برندگان مسابقه عکاسی مشخص شدند

کد: 1395052485120025

http://goo.gl/JKdlOD

، تهران , (اخبار رسمی): اسامی برندگان فصل بهار مسابقه عکاسی از خدمات و محصولات بانک صادرات ایران که از طریق وب سایت این بانک با هدف ترویج فرهنگ بانکداری نوین برگزارشده بود، اعلام شد.

مسابقه نقاشی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور گسترش فرهنگ بانکداری نوین و آموزش مفاهیم بانکی در جامعه، علاوه بر استفاده از شیوه های و ابزارهای تبلیغاتی و ارتباطی نظیر: تیزرهای تلویزیونی، درج اخبار و اطلاعیه ها در رسانه ها، توزیع پوستر، بروشور در بین هموطنان، مسابقاتی را از طریق سایت بانک به صورت فصلی برگزار می کند.

به همین منظور، هموطنان در سراسر کشور می توانستند عکس های که در بر دارنده یکی از شاخص های بانک صادرات ایران (نظیر: عکس با تابلوی شعب، ساختمان های بانک، در حال انجام خدمات بانک از طریق ابزارهای بانک صادرات ایران و ... ) را از طریق سایت ارسال و به قید قرعه از جوایز ارزنده برخوردار گردند که با انجام قرعه کشی 10 اثر انتخاب و اسامی برندگان(ارسال کنندگان) بر روی سایت بانک متبوع به نشانی www.bsi.ir درج شده است.

شایان ذکر است هموطنان به منظور شرکت در مسابقه جدید این بانک به وب سایت یاد شده مراجعه و با پاسخ به سوال مربوطه (جای چه خدمت و یا محصولی در بانک صادرات ایران خالی است؟) در مسابقه مزبور شرکت  کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]