اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052788425730

آموزش طب سنتی به پزشکان عمومی

کد: 1395052788425730

http://goo.gl/0AKqwi

، تهران , (اخبار رسمی): لاس‌های آموزش طب سنتی ویژه پزشکان عمومی مراکز بهداشتی‌درمانی دانشگاه‌‌های منتخب از امروز آغاز شد

آموزش طب سنتی به پزشکان عمومی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان ،پیرو اجرای طرح آزمایشی ادغام خدمات طب سنتی ایرانی در نظام مراقبت‌های بهداشتی اولیه، کلاس‌های آموزش طب سنتی ویژه پزشکان عمومی مراکز بهداشتی‌درمانی 9 دانشگاه علوم پزشکی منتخب کشور  کلید خورد.

 این دوره آموزشی  سه  روزه است و در ساختمان شماره 1 دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود. دانشگاه‌های علوم پزشکی شهیدبهشتی،‌ مشهد، کاشان، فسا، همدان، کرمان، مازندران، گلستان و بابل، 9 دانشگاهی هستند که در طرح آزمایشی ادغام خدمات تایید شده طب سنتی در نظام مراقبت‌های بهداشتی اولیه حضور داشته و ماه گذشته نیز در کلاس آموزش طب سنتی ایرانی ویژه مربیان بهورزی شرکت کردند.

درهمین راستا روز گذشته جلسه‌ای با هدف ایجاد هماهنگی برای برگزاری این دوره آموزشی، با حضور دکتر محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی ایرانی- اسلامی برگزار شد و اعضای هیات علمی طب سنتی 9 دانشگاه علوم پزشکی منتخب در طرح آزمایشی، در این جلسه حاضر شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]