اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052890496036

درپی گشایش‌های برجام و در راستای عادی سازی روابط رخ می‌دهد

ثبت شرکت در انگلستان برای شرکت های ایرانی

کد: 1395052890496036

http://goo.gl/zgywOh

، تهران , (اخبار رسمی): دستاوردهای سیاسی اخیر و اقدامات دولتمردان برای عادی سازی روابط بانکی ایران در سطح بین الملل باعث شد تا ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی توسط تجار ایرانی در انگلستان آغاز شود.

برقراری روابط مطلوب بین ایران و انگلستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ثبت UK، عادی سازی روابط بانکی سطح بین الملل با تجار و نظام بانکی ایران،شروع شده و هم اکنون ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی توسط تجار ایرانی در انگلستان این امکان را برای بازرگانان کشورمان فراهم می کند تا در آینده ای نزدیک بتوانند به عنوان یک شخصیت حقوقی در انگلستان حضور پیدا کرده  وفعالیت اقتصادی و بازرگانی داشته باشند.
بر اساس این گزارش و طبق قانون انگلستان، زمانی که بازرگانان به واسطه فعالیت های رسمی در اقتصاد این کشور اقدام به افتتاح حساب کنند؛ دریافت اقامت یکساله و بهره مندی از مزایای شهروندی این کشور نیز دیگر دور از دسترس نخواهد بود.
همچنین  با تاکید بر شرایط بین المللی بانکی در انگلستان، می توان با افتتاح حساب در بانک های این کشور از دیگر مزایا همچون دریافت وجه و اخذ مسترکارت همراه این حساب ها نیز بهره مند شد.

مسترکارت همراه حساب های بانکی، امکان خرید و فروش، مبادلات آنی، انتقال و جابه جایی اینترنتی و فیزیکی را در تمامی کشورهای دنیا برای بازرگانان فراهم می سازد. از همین رو امکاناتی نظیر ارسال حواله به نقاط مختلف دنیا به صورت آنلاین برای تجار کشورمان فراهم می شود. قابل تامل است که همراه این حساب، اینترنت بانک و مشخصات حسابی به نام خود شما افتتاح و به بازرگان ارائه می‌شود.

گفتنی است  شرکت ثبت UK، در انگلستان خدمات فوق را ارائه می کند و در صورت بروز و مواجه مشکلات تجاری در انگلستان یا نیاز به مشاوره جهت انجام عقد قرارداد یا معامله‌، بازرگان و تجار ایرانی می توانند از کارشناسان این مجموعه کمک گرفته و رفع مشکل کنند. 

برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به آدرس +مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

SabteUK

گروه ثبت شرکت در انگلستان، فعالیت خود را به صورت آزمایشی از سال 1387 با ثبت عادی شرکت در انگلستان آغاز نمود و پس از طی دو سال، با ارایه‌ی خدمات افتتاح حساب بانکی در انگلستان فعالیت‌های خود را تقویت کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]