اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053092045937

تجربه متفاوت واقعیت مجازی با گیگابایت

کد: 1395053092045937

http://goo.gl/8Bm2wi

، تهران , (اخبار رسمی): با رشد چشمگیر واقعیت مجازی (VR) و توجه بزرگان صنعت IT به این گجت، دور از ذهن نخواهد بود که در آینده ای نزدیک شاهد فراگیر شدن واقعیت مجازی بین کاربران عادی باشیم.

تجربه متفاوت واقعیت مجازی با گیگابایت

به گزارش شرکت گیگابایت، کمپانی های بزرگ نرم افزاری نیز روز به روز با استفاده از واقعیت مجازی سعی دارند تا دنیای مجازی را برای کاربران به دنیای واقعی نزدیک کنند. اما همانطور که می دانید واقعیت مجازی در ابتدای راه است و این امر سبب شده تا تجربه واقعیت مجازی بدون دردسر نباشد، به عنوان مثال قیمت بالای این دستگاه ها و یا تنها امکان استفاده توسط سیستمی با قدرت پردازشی بالا و یا راه اندازی وقت گیر آن نیز اشاره کرد.
کمپانی گیگابایت با عرضه سری جدید مادربردهای خود بر پایه چیپست هایX99  و Z170 سعی کرده تا با آینده نگری و نگاه ویژه به واقعیت مجازی (VR) ، مشکلات و موانع استفاده از واقعیت مجازی را به حداقل برساند. یکی از اقدامات گیگابایت استفاده از تکنولوژی Thunderbolt 3  (ارائه شده توسط اینتل) و ترکیب آن با پورت USB 3.1 TYPE C است که این امر سبب شده تا در راه اندازی VR به جای استفاده از 4 عدد پورت USB تنها از طریق پورت USB 3.1 TYPE C استفاده کرد، زیرا علاوه بر انتقال  تصویر و صدا مادربردهای گیگابایت  با استفاده از این پورت توانایی تغذیه دستگاه VR تا 100 وات را  نیز دارند که همین امر سبب می شود علاوه بر راه اندازی راحت تر از حجم کابل ها برای راه اندازی VR کاسته شود. همچنین تکنولوژی Thunderbolt 3 با ایجاد پهنای باند 40 گیگابیت در ثانیه جای هیچگونه نگرانی برای انتقال اطلاعات تصویر و صوت را نخواهد گذاشت.
و در انتها USB TYPE C استفاده شده در مادربردهای گیگابایت از Display port 1.2 نیز پشتیبانی می کنند که به راحتی توانایی انتقال 60 فریم در رزولوشن 4k را خواهد داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گیگابایت

شرکت گیگابایت در سال 1986 تاسیس شد. این شرکت با ایجاد جایگاهی بلامنازع پا به عرصه در حال پیشرفت فن آوری گذاشت. گیگابایت با تمرکز روی فن آوری های کلیدی و دستیابی به استاندارد های جدی در کیفیت، به عنوان یک شرکت مطمئن و پیشرو در تولید مادربرد در جهان شناخته شده است. برای همراه بودن با دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، ما محدوده ای جامع و فراگیر از محصولات متنوع شامل مادربرد، کارت گرافیک، قطعات رایانه شخصی، لوازم جانبی رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و اسلیت، رایانه شخصی، ارتباطات شبکه ای، سرور و تلفن های همراه را عرضه کرده ایم. گیگابایت خود را به ارتقای زندگی دیجیتالی و پاسخ گویی بی درنگ به خواسته ها و نیاز های مصرف کنندگان اختصاص داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]