اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193686023

بازگشت «جیم دگمه»

کد: 1395053193686023

http://goo.gl/OGoHnf

، تهران , (اخبار رسمی): «جیم دگمه» اثر شناخته شده‌‌ میشل انده، از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ مجدد رسید.

بازگشت «جیم دگمه»

به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به تازگی کتاب «جیم دگمه» با ترجمه‌ی یزدان‌ خدابنده‌‌لو به ویرایش و انتشار رسیده است.

این کتاب داستان فردی به نام لوکاس راننده‌ی قطار است که از میانه‌ی داستان با جیم دگمه ماجراهایی را خلق می‌کند. میشل انده با نگارش این کتاب شیوه‌ی‌ جدیدی را در ادبیات کودک و نوجوان بنیان نهاد و جهان واقعی و خیالی را در هم آمیخت.

انتشارات کانون در راستای طرح «پنجاه سال مهر و هم‌گامی با کودکان و نوجوانان» بیش از هشتاد عنوان از کتاب‌های فاخر خود را به انتشار مجدد رسانده است. کتاب جیم دگمه نیز به دلیل موفقیت‌های جهانی و جذب مخاطبان ایرانی پس از ویرایش از چندی قبل وارد بازار کتاب شده است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم: دو دوست با خیال آسوده و دست در جیب شلوار، روبروی قطار ایستادند و اطراف را تماشا کردند. مقابلشان سرزمین آتش فشان‌های هزارگانه با هزاران قله‌ی آتش‌فشانی در اندازه‌های مختلف وجود داشت. بعضی مثل آسمان‌خراش‌ها بلند و چند طبقه و بعضی دیگر به کوچکی لانه‌ی موش صحرایی به نظر می‌رسیدند.

این کتاب در 27 فصل؛250 صفحه و به قیمت 7500 تومان منتشر شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب