اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193906023

در جشنواره بین‌المللی محیط زیست برزیل صورت گرفت

نمایش «وقتی بچه بودم»

کد: 1395053193906023

http://goo.gl/7E0nHX

، تهران , (اخبار رسمی): پویانمایی «وقتی بچه بودم» به کارگردانی مریم کشکولی‌نیا از تولیدات امور سینمایی کانون در بخش مسابقه هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های محیط زیست و ویدیویی کشور برزیل به نمایش درآمد.

نمایش «وقتی بچه بودم»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این پویانمایی هشت دقیقه‌ای که روز 29 مرداد 1395 به نمایش درآمد با 22 فیلم پذیرفته شده در بخش «مسابقه این جشنواره به رقابت پرداخت.

براساس این خبر، در این جشنواره که در دو بخش «مسابقه» و «غیر‌مسابقه» برگزار می‌شود مجموع 365 فیلم پذیرفته شده در هر دو بخش از کشورهای فرانسه، استرالیا، آلمان، بلژیک، هند و برزیل با هم به رقابت می‌پردازند.

همچنین دو فیلم کوتاه انیمیشن «دزد درخت‌ها» به کارگردانی راشین خیریه و «مومو» به کارگردانی هادی طبسی و رسول زرین در بخش «غیرمسابقه‌»ای این جشنواره قرار دارند.

این جشنواره با هدف ترویج تولید فیلم‌هایی که به مسایل محیط زیست می‌پردازند و تشویق اهالی سینما برای تماشای این نوع فیلم‌ها در این منطقه همه ساله برگزار می‌شود.

دست‌اندرکاران این جشنواره امیدوار هستند که بتوانند با برگزاری این رویداد فرهنگی به بهبود اوضاع اقتصادی این شهر به طور خلاقانه کمک کنند و زمینه توسعه‌ روزافزون بخش فرهنگی و گردشگری این شهر را به عنوان میزبان این جشنواره فراهم کنند.

این گروه، مسایل زیست محیطی را موضوع اصلی جهان امروز می‌دانند و معتقد هستند که این جشنواره فضایی برای بحث و گفت‌وگو در این زمینه را از طریق نمایش فیلم، برگزاری کارگاه، میزگردها، سمینارها و فعالیت‌های جنبی دیگر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های محیط زیست و ویدیویی از 26 تا 31 مرداد 1395 در شهر «گونیاس» کشور برزیل برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر