اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060194275730

تجلیل از پزشکان شاغل در ستاد بهزیستی کشور

کد: 1395060194275730

http://goo.gl/yOvOxO

، تهران , (اخبار رسمی): معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از پزشکان شاغل در ستاد بهزیستی کشور همزمان با زادروز حکیم بوعلی سینا، بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام تقدیر و تجلیل کرد

تجلیل از پزشکان شاغل در ستاد بهزیستی کشور

به گزارش  اخبار رسمی به روابط عمومی سازمان بهزیستی ، انوشیروان محسنی‌بندپی، معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از پزشکان شاغل در ستاد بهزیستی کشور همزمان با زادروز حکیم بوعلی سینا، بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام تقدیر و تجلیل کرد.
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه پزشک با انسان سروکار دارد که این نشان‌دهنده اهمیت و قداست این حرفه در جامعه انسانی است، گفت: نظام پزشکی قدیمی‌ترین نظام صنفی کشور بوده است؛ این در حالی است که اهمیت موضوع باعث جداسازی تصدی‌گری‌های دولتی در مجلس ششم در راستای بازنگری قانون نظام پزشکی شد.
وی با انتقاد از اینکه در این سال‌ها تنها به سلامت جسمی آن هم بعد درمان بسیار توجه شده است، یادآور شد: اعتبارات سازمان بهزیستی کشور سال گذشته یکهزار و 500 میلیارد تومان بوده این در حالی است که در بخش کوچکی از وزارت بهداشت برای کمک به بیماران صعب‌العلاج، 750 میلیارد تومان بودجه تخصیص داده می‌شود. ‌

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی