اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060194540025

اقدام تازه بانک صادرات تا پایان شهریور ماه

جشنواره حساب‎های دلسپرده تمدید شد

کد: 1395060194540025

http://goo.gl/PyxLfm

، تهران , (اخبار رسمی): ​بانک صادرات به منظور فرصت مشارکت بیشتر هموطنان و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه مدت زمان شرکت در جشنواره (دلسپرده) را تا پایان شهریورتمدید کرد.

بانک صادرات

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، این بانک که با هدف ایجاد بستر مشارکت بیشتر هموطنان در امور عام المنفعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، برگزاری بیست ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز در قالب جشنواره دلسپرده را در دستور کار قرار داده و برای برندگان این نوع حساب ها جوایز ارزشمند معنوی و مادی متعددی را در نظر گرفته است.

به همین منظور و به جهت ایجاد فرصت مشارکت بیشتر هموطنان  نیز مدت زمان آن تا پایان شهریورماه 1395 تمدید شد.

 بانک متبوع منابع مربوط به سر فصل قرض الحسنه پس انداز را در قالب تسهیلات قرض الحسنه سرفصل هایی همچون: تامین هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، کارگاههای تولیدی کوچک، درمان بیماری، هزینه تحصیلی، تعاونی های تولیدی و عمرانی، ساخت مدارس روستایی، راه و مسکن روستایی،واحد های مسکونی آسیب دیده از حوادث قهری به مصرف می رساند. که این اقدامات بانک نقش بسزایی در تامین نیازمندی های آحاد جامعه داشته است.

بر اساس این گزارش تمام دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز که حداقل مبلغ 500 هزار ریال به مدت 90 روز متوالی از ابتدای شهریورماه 94 لغایت پایان شهریور ماه 95 حفظ و در روز قرعه کشی نیز حداقل مبلغ مذکور را موجودی داشته باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و در صورت برنده شدن جایزه به آنها اعطاء می شود.

بانک صادرات ایران به منظور ارج نهادن به دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز و تشویق آنان به حفظ و افزایش موجودی، برای هر 100 هزار ریال روزانه یک امتیاز در نظر خواهد گرفت.

شایان ذکر است این بانک در خلال سال 1394 با پرداخت بیش از 8 هزار و 886 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بیش از 230 هزار تن از جوانان را در سراسر کشور راهی خانه بخت نموده است، بر اساس آمارهای منتشره این میزان معادل 24 درصد کل تسهیلاتی است از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده و بانک متبوع در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی را به ثبت برساند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه