اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060398346087

اهدای پرچم کاروان پارالمپیک به پرچمدارایران

کد: 1395060398346087

http://goo.gl/VHY8YL

، تهران , (اخبار رسمی): پرچم کاروان پارالمپیک از سوی همسر مدافع حرم به پرچمدار ایران اهدا شد

اهدای پرچم کاروان پارالمپیک به پرچمدارایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، عشرت کردستانی پس از دریافت پرچم کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک ریو گفت: لحظه ای که به نمایندگی از کاروان ایران پرچم مقدس کشورم را در جمع نورانی خانواده الله کرمی، مدافع حرم، به دست گرفتم بهترین لحظه زندگی ام بود به طوریکه نمی توانم حسم را بیان کنم.

پرچمدار کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک در گفتگو با سایت کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: امیدوارم با توسل به این شهدا بتوانیم پرچم کشورمان را در مسابقات به اهتزاز دربیاوریم.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین آرزوی ما این است که پرچم کشورمان را در برزیل به اهتزاز درآوریم و امیدواریم بتوانیم قدردان خون شهدا باشیم و با حفظ ارزش ها و عقاید و حجاب اسلامی مدافع ارزش های دین و عقایدمان باشیم چون شهدا رفتند که از حجاب و عزت یک زن مسلمان دفاع کنند و نگذارند به حریم بانوی مسلمان بی احترامی شود و ما بتوانیم مبلغ این حجاب باشیم.

کردستانی در پایان یادآور شد: یقین داریم روح بزرگ شهدا در لحظه های سخت کمکمان می کنند و این برای ما کافی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران

اصطلاح پارالمپیک از ترکیب لغات یونانی "پارا" به معنای "کنار" یا "موازی" و "همراه" و المپیک به وجود آمده است تا به این ترتیب نزدیکی و اهمیت نهضت المپیک و معلولین نشان داده شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش