اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060498655730

افتتاح بیمارستانی که سه ماهه ساخته شد

کد: 1395060498655730

http://goo.gl/L2WUwm

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر بهداشت به مناسبت هفته دولت راهی بیرجند شد و بیمارستان ولیعصر را افتتاح کرد.

افتتاح بیمارستانی که سه ماه ساخته شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ، حسن قاصی زاده  هاشمی ،وزیر بهداشت  امروز در نخستین روز از سفر سه روزه خود به استان های خراسان جنوبی و رضوی، پروژه بهسازی و بهبود فضای فیزیکی اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) بیرجند که در مدت سه ماه ساخته شد را افتتاح کرد.

بخش اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) در یک هزار و 800 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 14 هزار و 500 میلیارد ریال ساخته و به بهره برداری رسید.

با افتتاح بخش اورژانس این بیمارستان 296 تختخوابی، تخت های اورژانس به 65 تخت افزایش یافت و بخش های اطفال و ICU نیز به صورت مجزا در این بخش راه اندازی شده است.هاشمی همچنین از 12 دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر 115 جدید نیز رونمایی کرد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان