اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606100085638

کشف لوازم خانگی قاچاق در اصفهان

کد: 13950606100085638

http://goo.gl/Y06OxB

، تهران , (اخبار رسمی): فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان از کشف تعداد زیادی کولرگازی و لوازم خانگی قاچاق در این استان خبر داد.

کشف لوازم خانگی قاچاق در اصفهان

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی شهرستان دهاقان حین کنترل خودروهای  عبوری در محور دهاقان - بروجن موفق به کشف مقادیری لوازم خانگی قاچاق شدند.
این محموله که از بندر گناوه به مقصد اصفهان در حال عزیمت بود شامل دو دستگاه ماشین لباسشویی، یک دستگاه آبمیوه گیری، یک دستگاه جاروبرقی، یک عدد زودپز، یک عدد سشوار، یک دستگاه مولینکس، بیست تخته پتو، یک عدد سرویس بیست  تکه چدن و چهار دستگاه تلویزیون بود.
همچنین ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی شهرستان اصفهان در اتوبان بهارستان به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
در بازرسی از خودرو مذکور تعداد 59 دستگاه کولرگازی خارجی دو تکه به ارزش تقریبی 1 میلیارد و 400 میلیون ریال کشف و ضبط شد.
شایان ذکر است تمامی اقلام مکشوفه فاقد اسناد مثبته گمرکی بودند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]