اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607102126087

شاهین ایزدیار: به سکوی پارالمپیک فکر می کنم

کد: 13950607102126087

http://goo.gl/BKSh86

، تهران , (اخبار رسمی): تنها نماینده شنای ایران در بازی های پارالمپیک برزیل به سکوی این رقابتها فکر می کند.

شاهین ایزدیار: به سکوی پارالمپیک فکر می کنم

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی کمیته پارالمپیک، شاهین ایزدیار که در دوره گذشته بازی های پارالمپیک عنوان ششم ماده 100 متر قورباغه را کسب کرده است به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: پس از بازی های پارالمپیک لندن یک روز هم تمریناتم را متوقف نکردم و با وجود اینکه در این مدت تنها در دو مسابقه بین المللی شرکت کرده ام سطح آمادگی بالایی دارم.

وی افزود: در بازی های پارالمپیک لندن در 100 متر قورباغه به فینال رسیده و ششم شدم اما در این دوره قصد دارم رنکینگم را ارتقا داده و به سکو برسم.

شناگر پارالمپیکی کشورمان که در این دوره از بازی های پارالمپیک قرار است در ماده 50 متر کرال سینه نیز به آب بزند، اظهار داشت: در دوره قبل پارالمپیک در ماده 50 متر کرال سینه به فینال نرسیدم اما در این دوره می خواهم به فینال برسم که افتخار بزرگی است چون فینال 50 متر کرال سینه شبیه رقابت در دوی 100 متر است.

وی ادامه داد: در این ماده رقابت نزدیک است چون رقبایی از کشورهای آفریقای جنوبی، چین و اوکراین دارم.

پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک از 17 تا 28 شهریورماه در ریودوژانیرو برگزار می شود. کاروان پارالمپیک ایران با نام کاروان فرهنگی ورزشی منا دهم شهریورماه برای حضور در این دوره بازی ها عازم ریو می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران

اصطلاح پارالمپیک از ترکیب لغات یونانی "پارا" به معنای "کنار" یا "موازی" و "همراه" و المپیک به وجود آمده است تا به این ترتیب نزدیکی و اهمیت نهضت المپیک و معلولین نشان داده شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش