اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607102435638

لاریجانی در برنامه گفت‌وگوی ویژه استانی قم مطرح کرد

تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای حل قاچاق کالا

کد: 13950607102435638

http://goo.gl/lmKfdq

، تهران , (اخبار رسمی): علی لاریجانی پدر برنامه تلویزیونی گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه استانی قم به تشریح عملکرد دولت در سه سال اخیر پرداخت و تأکید کرد: اگر موضوع قاچاق کالا حل نشود اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نمی‌کند.

تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای حل قاچاق کالا

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،رییس مجلس شورای اسلامی به موضوع قاچاق کالا در کشور اشاره کرد و گفت: قاچاق کالا موضوع مهمی است که اگر حل نشود اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نمی‌کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تیم فعلی در این زمینه بسیار خوب عمل کرده و توانسته مسیرهای قاچاق کالا را رصد کند و اگر لازم باشد مجلس اختیارات بیشتری را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

علی لاریجانی در این برنامه تلویزیونی گفت: آمارها نشان می‌دهد که قاچاق کالا کمتر از 20 میلیارد دلار شده است.

همچنین رییس مجلس شورای اسلامی به بحث اختصاص اعتبار برای ایجاد واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: منابع ما با شرایط جدیدی که در کشورمان به وجود آمده، محدود است و در حال تحقیق هستیم که چه پروژه‌هایی برای استان قم لازم است که باعث ایجاد اشتغال شود؛ ضمن آنکه تلاش دولت این است که واحدهای صنعتی و تولیدی را سرپا کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار