اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607103320025

با هدف اشتغالزایی و رونق تولید انجام شد

حمایت بانک صادرات از 7 طرح بزرگ ملی

کد: 13950607103320025

https://goo.gl/gd4aAA

، تهران , (اخبار رسمی): بانک صادرات در کنار حمایت از هزاران طرح اشتغالزا و مولد کوچک و متوسط، اعتبارات مورد نیاز جهت توسعه و راه اندازی هفت طرح بزرگ و ملی را تامین کرده است.

صنعت

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، این بانک علاوه بر حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط پشتیبانی از طرح ها و پروژه های کلان ملی را نیز در دستور کار قرار داده و در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید منابع مالی مورد نیاز طرح های ملی همچون: پتروشیمی سبلان با دو میلیارد و 140 ملیبون و 300هزار یوان، آلومینیوم جنوب واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با شش میلیارد و 102 میلیون و 280 هزار یوان را تامین کرده است.

همچنین در این مدت 867 میلیون و 765 هزار و سیصد و هشتاد و سه یورو برای انرژی گستر جم، ارابه نسیم هگمتانه، سیراف انرژی، مولد برق اسلام آباد و برق گناوه مپنا توسط این بانک گشایش اعتبارات اسنادی شده است.

بر پایه این گزارش در جهت حمایت از طرح های اجرایی در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق کم تر برخوردار نیز 3 هزار و 50 میلیارد ریال توسط بانک صادرات ایران از بدو مسئولیت دولت یازدهم تامین اعتبار و پرداخت شده است.

با تدابیر اتخاذ شده به منظور نقش آفرینی بیشتر این بانک در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بسته های حمایتی بانک صادرات تدوین و عملیاتی شده و در این مسیر منابع به گونه ای هدایت خواهد شد که بنگاه های کوچک و متوسط بتوانند از منابع مورد نیاز برخوردار شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه