اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607103370365

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

به دنبال رقابت سازنده در بخش ارتباطات هستیم

کد: 13950607103370365

http://goo.gl/9IqVr1

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به جهت گیری استراتژیک شرکت، ضمن ایفای نقش رقابتی خود، تعامل سازنده و برد–برد را با تمام بازیگران عرصه ارتباطات کشور در بخش های ثابت و سیار پیگیری می‌کنیم.

به دنبال رقابت سازنده در بخش ارتباطات هستیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر سرائیان با تشریح ماموریت های ملی و شرکتی مخابرات افزود: «یک مأموریت ملی برای مخابرات وجود دارد و آن‌هم استفاده تمام اپراتورها از زیرساخت‌های مخابرات ایران است. بدین منظور تعامل سازنده و برد–برد با تمام بازیگران عرصه ارتباطات را پیگیری می‌کنیم.»

وی گفت: «مأموریت دیگر مخابرات، ایفای نقش رقابتی در حوزه ارتباطات ثابت و سیار است که جهت‌گیری استراتژیک شرکت را شامل می‌شود.»

 سرائیان خاطرنشان کرد: «هرچه رقبای ما قوی‌تر، چابک‌تر و چالاک‌تر شوند، ما هم قوی­تر می‌شویم. پس در عین حرکت با حداکثر اعتبار، به رقبای خود نیز به‌عنوان انگیزه­ای برای پیشرفت در هر دو حوزه ثابت و سیار نگاه می‌کنیم. چرا که تحول، اجتناب ناپذیر و رقابت، برکت است.»

وی با بیان این که اکنون پارادیم دیجیتال در حوزه فناوری های مخابرات حاکم است، افزود: «البته، ساختار ارتباطات ثابت، متناسب با تغییر فنّاوری به‌روز نشده و می‌توان گفت در این حوزه در تغییر پارادایم فناوری موفق نبوده­ایم. ما از آنالوگ به دیجیتال (TDM ) رسیده­ایم، اما بسیار طول کشیده که از دیجیتال به شبکه تمام IP و پس‌از آن نیز، به شبکه تمام IT برسیم.»

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سیستم جدید نظام انتصابات بر مبنای شایستگی در مخابرات ادامه خواهد یافت ، گفت: «قطعاً حمایت مجموعه در تداوم این برنامه مؤثر خواهد بود. اعتماد به این روش و استقبال همه از این حرکت مثبت، بسیار مهم است. اگر کار به‌گونه‌ای پیش برود که اشکالات احتمالی طرح با نگاه اصلاحی دیده و گفته ‌شده و این امر نهادینه شود، دیگر هیچ‌کس نمی‌تواند طرح دیگری را جایگزین آن کند.»

وی افزود: «نگاه مثبت و اعتماد عمومی به طرح جابه‌جایی نیروها و نظام انتصابات، مهم‌ترین مسئله در تثبیت این طرح ارزشمند است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]