کد: 13950608104345575

ملی پوشان نوجوان 22 شهریور به هند می روند

چمنیان: می خواهیم نماینده ای شایسته باشیم

کد: 13950608104345575

http://goo.gl/aOvD6E

، تهران ، (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی نوجوانان معتقد است بازیکنانش پیش از اعزام به مسابقات نیازمند همدلی و حمایت همه جانبه رسانه ها هستند.

چمنیان: می خواهیم نماینده ای شایسته باشیم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان درباره روند آماده‌سازی تیم فوتبال نوجوانان اظهار داشت: از اول شهریورماه دور جدید تمرینات خود را آغاز کردیم و با توجه به اینکه یکسری از بازیکنان نیاز به هماهنگی بیشتر دارند، برنامه های مختلفی را در دستور کاری تمرینی شان گذاشتیم.
وی در ادامه گفت: روزهای آخر آماده سازی را پشت سر داریم و با جدیت برنامه های تاکتیکی و تکنیکی نهایی را مرور می کنیم. در این اردو بیشتر روی نقاط ضعف و عدم استفاده از فرصت گلزنی بازیکنان کار کردیم، ولی آنچه مسلم است در این رده سنی بازیکنان نیاز به زمان بیشتری دارند تا بتوانند باورهای فنی و ذهنی خود را بشناسند.
سرمربی تیم ملی نوجوانان درباره حضور تاج و ساکت کنار ملی پوشان گفت: مهدی تاج - رئیس فدراسیون و محمدرضا ساکت - مدیر تیم‌های ملی در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شدند. در این بازدید رئیس فدراسیون دقایقی را برای بازیکنان صحبت کردند و از زحمات آنها تشکر کرد. همچنین قرار شد در اردوی بعدی که اردوی نهایی ملی پوشان نوجوان پیش از اعزام به هند است، حضور پیدا کنند. بدون شک تیم ملی نوجوانان نیاز به این همدلی و دادن روحیه دارد،  البته ما نیازمند حمایت رسانه‌ها هم هستیم. با حمایت همه‌جانبه سعی داریم در هند نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم و بتوانیم سهمیه جام جهانی را کسب کنیم.
چمنیان در ادامه گفت: طبق برنامه های قبلی در این اردو هم دو بازی درون اردویی با تیم های جوانان سپنتا و امید تربیت البرز انجام دادیم و هر دو مسابقه را به ترتیب با نتایج یک بر صفر و هفت بر صفر پیروز شدیم و به اهدافی که مدنظرمان بود، رسیدیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: اردوی نهایی نوجوانان از روز یکشنبه 14 شهریورماه در آکادمی فوتبال آغاز می شود سعی داریم پیش از اعزام به هند فشار زیادی به بازیکنان نیاوریم و آنها را خسته نکنیم. در همین راستا برنامه های متنوعی را با هماهنگی کمیته جوانان برای ملی پوشان در نظر گرفته ایم. همچنین قرار است مراسم بدرقه ای با حضور رئیس فدراسیون و مدیر تیم های ملی برای بازیکنان برگزار شود و طبق قوانین مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا سه روز از قبل از آغاز رقابتها به هند می رویم.
گفتنی است تیم ملی نوجوانان در مرحله گروهی قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی با تیم های عربستان – امارات و هند همگروه است و 25 شهریور در اولین بازی به مصاف تیم عربستان می رود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.