اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950608104610025

در آستانه 64 سالگی بانک صادرات

نسخه جدید همراه بانک روانه بازار شد

کد: 13950608104610025

http://goo.gl/i1z2R4

، تهران , (اخبار رسمی): بانک صادرات ایران در آستانه شصت و چهارمین سالگرد تاسیس خود به منظور پاسخگویی مطلوب تر به نیاز های مخاطبان، نسخه جدید همراه بانک را روانه بازار کرد.

همراه بانک

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات نوین بانکی، کاهش هزینه ها و تسهیل در خدمات رسانی نسخه 4.91 سامانه همراه بانک مخصوص دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید مطابق با خواسته های مشتریان را طراحی و روانه بازار ساخت.

این سامانه علاوه بر ارائه خدمات متنوع و مطلوب همچون: انتقال وجه، دریافت صورتحساب، پرداخت قبوض و... خدماتی از قبیل: سرویس جستجوی شعب، دریافت شماره مشتری، انتقال وجه با استفاده از QR-code و NFC، جمع آوری مانده حساب های مربوط به یک مشتری، غیر فعال سازی سرویس های مالی همراه بانک، صورتحساب دسته چک و ... را نیز به کاربران ارایه می کند.

 بر این اساس هموطنان می توانند به منظور بهره مندی از نسخه جدید همراه بانک و دریافت اطلاعات مربوطه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است این بانک در جهت افزایش رضایت مندی بیش از پیش مشتریان ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات الکترونیکی را در دستور کارقرارداده به تازگی نسخه 5.9 سامانه همراه بانک که مخصوص دستگاه های با سیستم عامل IOS است را عرضه نموده که در این نسخه علاوه بر حفظ قابلیت ها، امکان ورود به نرم افزار با استفاده از اثر انگشت (برای دستگاه هایی که قابلیت تعریف و استفاده از اثر انگشت در آنها وجود دارد) فراهم شده است.

گفتنی است هموطنان به دلیل تنوع خدمات و قابلیت های فراوان استقبال مطلوبی از خدمات قابل ارایه برروی این سامانه داشته اند به گونه ای که تعداد تراکنش های این سامانه در خلال تیرماه سال جاری 122 درصد رشد را نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل نشان می دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه