کد: 13950608104995372

مدیرعامل بانک ملی خبر داد

باز شدن دست صادرکنندگان برای فروش ارز

کد: 13950608104995372

http://goo.gl/zCJj6U

، تهران ، (اخبار رسمی): حسین زاده گفت: صادرکنندگان می‌توانند ارز حاصل از صادرات را هم در خارج و هم در داخل کشور به بانک ملی ایران بفروشند.

ارز

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ملی، حسین زاده مدیرعامل این بانک با ابراز امیدواری از برقراری مراودات و ارتباطات ارزی بانک ملی ایران با سایر بانک‌های خارجی گفت: مسئولان شعب و همه کارکنان باید تلاش کنند تا با جذب مشتریان، منابع ارزی و ریالی بانک را افزایش دهند.

حسین زاده با اشاره به فعالیت خوب شعب خارج از کشور از جمله شعبه هامبورگ اعلام کرد: با توجه به برداشته شدن تحریم‌ها شعب می‌توانند گشایش اعتبارات اسنادی، صدور مستقیم حواله‌های ارزی و سایر امور بازرگانی و غیر بازرگانی را انجام دهند و صادرکنندگان نیز می‌توانند ارز حاصل از صادرات را هم در خارج و هم در داخل کشور به بانک ملی ایران بفروشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.