کد: 13950608105205638

در استان البرز کشف شد

محموله بزرگ ظروف آشپزخانه و لوستر قاچاق

کد: 13950608105205638

http://goo.gl/noKN2k

، تهران ، (اخبار رسمی): دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز استان البرز از کشف محموله های بزرگ از ظروف آشپزخانه و لوستر قاچاق در استان البرز خبر داد.

محموله بزرگ ظروف آشپزخانه و لوستر قاچاق

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان درپی اخبار واصله موفق به کشف 779 کارتن ظروف آشپزخانه آلومینیومی تولید کشور چین با برندهای unique و almujee  شدند.
ارزش کالاهای مکشوفه در حدود یک میلیارد ریال برآورد شده است.
این محموله توسط یک‌دستگاه تریلر از مبداء جلفا به مقصد تهران درحال تردد بود که در محور اتوبان قزوین – کرج در محدوده پل حصارک کرج متوقف شد و در بررسی اسناد ارائه شده اصالت آن مورد تایید گمرک قرار نگرفت.
شایان ذکر است متهم پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.
همچنین طی عملیات دیگری ماموران یک دستگاه تریلر اسکانیا را در حین تخلیه بار بوده شناسایی و توقیف کردند.
با بازرسی انبار و محموله تریلر تعداد 539 کارتن بزرگ حاوی اجزاء و قطعات لوستر و نیز لوستر های کامل ساخت کشور چین کشف شد.
طی بررسی اسناد ارائه شده، عدم مطابقت اسناد با کالاهای مکشوفه محرز وکالاها توقیف، انبار و مغازه نیز پلمپ و متهم پس ازتشکیل پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.