کد: 13950610107345757

به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار

واگذاری غرفه میادین میوه و تره بار

کد: 13950610107345757

http://goo.gl/RpvV6s

، تهران ، (اخبار رسمی): رییس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا به واگذاری بخشی از غرفه های میادین میوه و تره بار شهر تهران به زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.

واگذاری غرفه میادین میوه و تره بار

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای شهر تهران ،الهه راستگو  اظهارداشت: فعالیت بخشی از سمن ها در حوزه زنان سرپرست خانوار بیانگر عملکرد مناسبشان در این عرصه بوده که بر این اساس می توان بخشی از غرفه های موجود در میادین میوه و تره بار را به زنان سرپرست خانوار تخصیص داد.

وی افزود: قطعا سازمان میادین میوه و تره بار با اجرای این طرح برای زنان سرپرست خانوار با اولویت سمن های فعال در این حوزه در کاهش مشکلات این قشر از جامعه و ممانعت از تعمیق آسیب های اجتماعی آنان که بیشترین بخش آن ناشی از نبود درآمد نامناسب است موثر خواهد بود.

وی واگذاری غرفه به زنان سرپرست خانوار را به نوعی کار آفرینی برای آنان ذکر کرد و گفت: امیدوارم وضعیت زنان سرپرست خانوار و افراد تحت پوشش آنان با اجرای این طرح بهبود یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.