اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610108995363

بیمه دانا اجرا می کند

توسعه فروش بیمه نامه های خرد آتش سوزی

کد: 13950610108995363

http://goo.gl/7msFGR

، تهران , (اخبار رسمی): طرح توسعه فروش بیمه نامه های خرد آتش سوزی بیمه دانا در سراسر کشور اجرا می شود.

اتش سوزی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و در جهت اجرای سیاست های راهبردی این شرکت در خصوص توسعه فروش بیمه نامه های خرد و تحقق بودجه پیش بینی شده در رشته بیمه های آتش سوزی و نیز با توجه به توانایی و پتانسیل بالقوه شبکه فروش، مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه دانا اقدام به طراحی بیمه نامه های آتش سوزی خرد برای منازل مسکونی و واحدهای تجاری(غیر صنعتی) کرده است.

بر اساس این گزارش، علیرضا ضیایی پور مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه دانا در این باره گفت: بر اساس این شیوه نامه، طرح مورد اشاره شامل پوشش منازل مسکونی در برابر خطرات آتش سوزی، صاعقه و انفجار و خطرات تبعی و پوشش های واحدهای تجاری(غیر صنعتی)نیز شامل خطرات آتش سوزی، صاعقه، انفجار و خطرات تبعی می شود.

قابل ذکر است؛ بیمه گذاران و علاقه مندان به استفاده از این بیمه نامه ها که بدون بازدید اولیه صادر می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کلیه شعب و نمایندگی های بیمه دانا در تهران و شهرستان ها مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه