کد: 13950611109295638

جلسه کارگروه تخصصی حمایت از تولید در استان قم برگزار شد

برخورد قاطع با شرکتهای مواد غذایی غیر‌مجاز

کد: 13950611109295638

http://goo.gl/1ks00P

، تهران ، (اخبار رسمی): سومین جلسه کارگروه تخصصی حمایت ازتولید و نظارت بر شفاف سازی گردش کالا درسطح عرضه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم برگزار شد.

برخورد قاطع با شرکتهای مواد غذایی غیر‌مجاز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد معاون رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان موضوع استقرار قریب الوقوع نمایندگی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی را در استان قم بیان کرد و خواستار توجه دستگاه‌های ذیربط جهت برخورد در سطح عرضه شد.
وی در ادامه تاکید کرد: باید با شرکت‌های مواد غذایی در استان که برخی از آنها به صورت غیر مجاز به عرضه کالاها و قاچاق مبادرت می‌نمایند، برخورد کرد.
همچنین ، نمایندگان 2 شرکت پخش مواد غذایی ضمن تشریح مشکلات و موانع موجود خواستار برخورد قاطع با شرکتهای غیر مجاز شده و نظرات و پیشنهاد‌های خود را در خصوص پیشگیری و مبارزه با کالاهای قاچاق در سطح عرضه بیان کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.