اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950611109355372

با مشارکت بانک ملی ایران انجام شد

احداث مدرسه ابتدایی سالم آباد بوشهر

کد: 13950611109355372

http://goo.gl/AGQCvh

، تهران , (اخبار رسمی): با مشارکت بانک ملی ایران در استان بوشهر کلنگ مدرسه ابتدایی در روستای سالم‌آباد این استان بر زمین زده شد.

مدرسه سازی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران هزینه احداث این فضای آموزشی که 3150 مترمربع می‌باشد بالغ بر 3500 میلیون ریال بوده که 2500 میلیون ریال آن از طرف بانک ملی ایران تأمین شده است.

این مدرسه در روستای سالم‌آباد از توابع تنگستان احداث خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در آیین کلنگ‌زنی این مدرسه که همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولان بانک ملی استان و همچنین مسئولان استانی و محلی برگزار شد، مرادی مدیرکل نوسازی مدارس و پرتوی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان از حمایت بانک ملی استان در این امر خیر تقدیر کردند.

همچنین در این مراسم ریگی‌‌زادگان رئیس اداره امور شعب استان با بیان این‌که بانک ملی ایران همواره در اموری همچون ساخت‌ مدرسه، آزادسازی زندانیان دیه و سایر اقدامات خداپسندانه حضوری فعال و پررنگ داشته، افزود: در آینده نزدیک عملیات ساخت یک مدرسه دیگر در استان با مشارکت بانک ملی ایران آغاز خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بانک، بیمه و سرمایه | علم و آموزش