کد: 13950612109945611

4 دوره آموزشی درکیش برگزار شد

کد: 13950612109945611

http://goo.gl/1koBYG

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز همایش های بین المللی کیش شهریور امسال میزبان برگزاری 4 دوره آموزشی است.

4 دوره آموزشی درکیش برگزار شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در شهریور امسال دوره های آموزشی براوات اسنادی، دو دوره مدیریت استرس و سمینار نو و نوردیسک در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

در دوره آموزشی بروات اسنادی که 10 و 11 شهریور در این مرکز برگزار می شود شرکت کنندگان با چگونگی انجام معاملات تجاری از طریق بروات اسنادی آشنا می شوند. لازم به ذکر است در تجارت بین الملل معامله اسناد علاوه بر روش اعتبارات اسنادی از طریق بروات اسنادی نیز انجام می شود. ارسال اسناد صادراتی صدور کالا علاوه بر روش دریافت اعتبار اسنادی صادراتی از فروشنده به روش برات اسنادی نیز امکان پذیر است.

مقررات حاکم بر این بخش مقررات متحدالشکل بروات وصولی (URC522) اتاق بازرگانی بین المللی و دستورالعمل های داخلی بانک  صادر کننده می باشد.

دوره آموزش مدیریت استرس نیز در دو مرحله ودر روزهای 11 و18 شهریور با هدف آشنایی شرکت کنندگان با انواع استرس و راهکارهای عمومی برخورد و کاهش آن در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.فرایند استرس و عوامل استرس زا، ارزیابی توانایی های فردی در مدیریت استرس و مهارت پروری در برخورد و هدایت استرس از جمله مباحثی این دوره آموزشی است.

سمینار نوو نوردیسک نیز با حضور فعالان عرصه تولید دارو و نمایندگان شرکت نوو نوردیسک، بزرگترین شرکت تولید دارو در دانمارک  13 تا 16 شهریور در این مرکز بین المللی برگزار می شود.

آزمون جامع دوره آموزشی نیز یکی دیگر از برنامه هایی است که 17 شهریور در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

گفتنی است، مرکز همایش های بین المللی کیش با  6 سالن خلیج فارس، این سینا، رازی، خوارزمی، ملاصدرا و ابوریحان  همراه با امکانات جانبی مجهز، در طول سال میزبان برگزاری ده ها همایش ، نشست علمی و کارگروه های تخصصی داخلی و بین المللی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش