کد: 13950613111695638

سرمایه‌گذاران چینی در راه بوشهر

کد: 13950613111695638

http://goo.gl/RB7Eig

، تهران ، (اخبار رسمی): رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سرمایه‌گذاران چینی با بررسی امکانات و ظرفیت‌های اقتصادی استان بوشهر برای فعالیت در صنعت نساجی استان بوشهر اعلام آمادگی کردند.

سرمایه‌گذاران چینی در راه بوشهر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،سیدحسین محمدی حسینی در نشست با سرمایه‌گذاران چینی در بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های مختلف است، اظهار داشت: این استان دارای زیرساخت‌های مهمی در حوزه سرمایه‌گذاری است که تسهیلات لازم برای فعالان و صنعتگران را فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه صنایع نساجی بخش بزرگی از صنعت را به خود اختصاص داده‌اند، تصریح کرد: این صنعت ضمن اینکه زمینه اشتغال‌زایی مطلوبی دارد، از ارزآوری و بازار فروش قابل ملاحظه‌ای نیز برخوردار است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر توسعه روابط تجاری و اقتصادی بوشهر با کشورهای مختلف افزود: کشور چین در زمان تحریم‌ها شریک تجاری خوبی برای جمهوری اسلامی ایران بود.
ویبا بیان اینکه سرمایه‌گذاران چینی برای فعالیت اقتصادی و صنعتی در بوشهر اعلام آمادگی کرده ‌اند، افزود: این شرکت دارای 20 هزار نفر نیروی متخصص است که می‌تواند 50 میلیون دلار در استان بوشهر در زمینه صنایع نساجی سرمایه‌گذاری کند.
شایان ذکر است در این نشست راهکارهای لازم برای توسعه سرمایه‌گذاری ارائه شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.