اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111786175

با حضور متخصصین اروپایی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

رویداد بین المللی "تهران، شهر بدون دوده"

کد: 13950613111786175

http://goo.gl/dH3mpf

، تهران , (اخبار رسمی): دانشگاه صنعتی شریف کارگاه بین المللی "تهران، شهر بدون دوده" را با هدف حمایت از کاهش آلایندگی کربن سیاه در هوای شهرها و با حضور جمعی از متخصصان در حوزه آلودگی هوا برگزار خواهد کرد.

رویداد بین المللی "تهران، شهر بدون دوده"

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، کرسی یونسکو در مدیریت آب و محیط زیست برای شهرهای پایدار در نظر دارد برای حمایت از کاهش آلایندگی کربن سیاه در هوای شهرها، رویدادی یک روزه و بین المللی به زبان انگلیسی با عنوان "Soot-free Tehran" را در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می نماید.

این رویداد برگزار خواهد شد تا اهمیت کاهش کربن سیاه و دوده در هوای کلان شهرها که ناشی از احتراق خودروهای دیزلی و خودروها و موتورسیکلت‌های کاربوراتوری است را گوشزد نماید.
بنا بر این گزارش؛ رویداد مذکور روز چهارشنبه 17 شهریورماه سال جاری با حضور جمعی از متخصصان در حوزه آلودگی هوا از جمله سخنرانانی از اروپا که در زمینه کاهش آلایندگی دوده سیاه تجربیات ارزنده ای دارند برگزار خواهد شد. 
گفتنی ست؛ اعضای هیات علمی و دانشجویان علاقه مند میتوانند جهت حضور و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر کرسی یونسکو واقع در دانشگاه صنعتی شریف ساختمان مرکز تحقیقاتی مهندسی بیوشیمی و کنترل محیط زیست، مراجعه و یا با آدرس ایمیل: [email protected] تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف در سال 1344تاسیس شد و دانش‌آموختگان این دانشگاه سهم عظیمی از نخبگان اقتصادی، سیاسی و فرهنگی ایران را تشکیل می‌دهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]