کد: 13950615114105730

وزیر بهداشت درجشنواره فیلم سلامت

کد: 13950615114105730

http://goo.gl/71rrL1

، تهران ، (اخبار رسمی): وزیر بهداشت شب گذشته در مراسم تقدیر از هیات انتخاب، داوران و دست اندرکاران نخستین جشنواره فیلم سلامت حضور یافت.

وزیر بهداشت درجشنواره فیلم سلامت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،حسن هاشمی ،وزیر بهداشت  با بیان اینکه ز تمام افرادی که به سلامتی مردم فکر می کنند و به ویژه همراه با فکر، عمل هم می کنند سپاسگزاری می کنم، گفت: داوران و دست اندرکاران زحمات زیادی برای برگزاری این جشنواره کشیدند که به سهم خودم از سوی مردم و دولت از آنها تقدیر می کنم.

وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرد که جشنواره فیلم سلامت در سالهای آینده هم با شکوه بیشتر برگزار شود و دبیرخانه نخستین جشنواره به صورت دائمی فعال باشد. هاشمی تصریح کرد: جامعه هنری از زبان هنر برای ارتقای سلامت و افزایش توانمندی مردم استفاده می کنند تا شاهد کاهش بیماری در جامعه و افزایش نشاط اجتماعی باشیم.

وزیر بهداشت گفت: امیدوارم در سالهای آینده، محصول زحمات افرادی که در فرهنگسازی حوزه سلامت مشارکت می کنند، توسط هیات داوران ارزیابی شود و به اطلاع و آگاهی مردم ایران برسد.

گفتنی است در پایان این مراسم صمیمانه از تعدادی از دست اندرکان، اعضای هیات انتخاب و داوران تقدیر شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.