کد: 13950615114450025

از خودپردازبانک صادرات ممکن شد

پرداخت نذورات به حرم حضرت معصومه(س)

کد: 13950615114450025

http://goo.gl/6ahgz3

، تهران ، (اخبار رسمی): ​بانک صادرات ایران با هدف اشاعه فرهنگ دینی و انجام مسئولیت های اجتماعی، قابلیت پرداخت نذورات مردمی به آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه(س) را از طریق خودپردازهای این بانک عملیاتی کرد.

پرداخت نذورات به حرم حضرت معصومه(س)

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، از این پس هموطنان خیر خواه و متدین، می توانند با استفاده از حدود 5 هزار دستگاه خودپرداز ثابت و سیار نذورات خود را به حساب آستانه حضرت معصومه(س) واریز کنند.

بر پایه این گزارش هم اکنون امکان واریز کمک های مردمی به موسسات عام المنفعه نظیر: موسسه حمایت از کودکان سرطانی(محک)، ستاد بازسازی عتبات عالیات، کمیته امداد امام خمینی(ره) و... برای کلیه دارندگان کارت های بانک های عضو شبکه شتاب فراهم است.

خودپردازهای بانک صادرات ایران مستقر در اقصی نقاط کشور روزانه افزون بر 2 میلیون تراکنش را انجام می دهند که  این امر باعث تسهیل در اجرای امور بانکی و صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان شده است.

همچنین این بانک به منظور تعمیم و توسعه بانکداری الکترونیکی استفاده از سایر ابزارها مانند: خود بانک(VTM)، خود دریافت، کیوسک بانک و... را در دستور کار قرار داده است که با استقبال مشتریان و دریافت کنندگان این خدمات مواجه شده است.

شایان ذکر است دستگاههای خودپرداز این بانک به دلیل قابلیت های ممتازی که دارند علاوه بر انجام خدمات معمول، امکان پرداخت وجوه بدون کارت، اعلام مفقودی کارت و... را نیز دارند و در آینده نزدیک خدمات مطلوبی که با هدف ارزش آفرینی بیشتر برای هموطنان طراحی شده است بر روی آنها عملیاتی می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.