اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950615115275965

فصل مناسب عروسی در باغ عروسی

کد: 13950615115275965

http://goo.gl/Q8IQsC

، تهران , (اخبار رسمی): اولین کار برای برگزاری یک مراسم انتخاب مکان و زمان مراسم است.برای مراسم عروسی تان بهتر است زمانی را انتخاب کنید که عروس و داماد وقت تان آزادتر باشد.

باغ عروسی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی تشریفات امین، مثلا اگر یکی از شما هنوز محصل یا دانشجو است می توانید برای تعطیلات تابستانی یا نوروزی برنامه ریزی کنید.

اگر دچار آلرژی یا حساسیت فصلی هستید ، حواستان باشد که در آن فصل جشن نگیرید. سعی کنید زمانی را انتخاب کنید که از نظر جسمانی سلامت باشید.

اگر اقوام نزدیکی دارید که در خارج از کشور زندگی می کنند و برای شما اهمیت دارند مثل : خاله ، عمه ، عمو و.... سعی کنید زمان عروسی را با آن ها هماهنگ کنید تا آن ها نیز بتوانند در مراسم تان شرکت کنند.

معمولا فصل گرما یا همان تابستان از نظر آب و هوایی فصل مناسبی برای جشن عروسی نیست. چرا که گرما هنگام عکاسی در باغ  عروسی اذیت تان خواهد کرد. آرایش عروس خانم را کمی بر هم می زند ، گل های ماشین عروس تان پلاسیده و پژمرده خواهند شد و در نهایت احتمال گرما زدگی و یا افت فشارتان وجود دارد . اما این فصل از یک لحاظ بسیار مورد استقبال عروس و دامادهاست و آن این است که در تابستان تمام محصل ها و دانشجویان در تعطیلات به سر می برند که این هم برای میهمانان و هم برای عروس و داماد مفید است. اما اگر قصد دارید در این فصل مراسم تان را برگزار کنید می توانید تمام این کار را حداقل در اواخر شهریور انجام دهید که کمی هوا بهترشده باشد.

معمولا برای برگزاری یک جشن ، پنج شنبه ها مناسب ترین روز هفته است. چون همه می توانند روز جمعه با دل آسوده استراحت کنند و دیگر نگران بیدار شدن و خواب ماندن صبح روز بعد نباشند.

در بسیاری از تالارها و مخصوصا هتل ها برای روز پنج شنبه و جمعه تعداد بیش تری میهمان در نظر گرفته اند و اگر کسی بخواهد با تعداد میهمانان کم تری سالن را برای این روزها رزرو کند باید مبلغ بیشتری بپردازد. مثلا شما سالنی را انتخاب می کنید که در روزهای آخر هفته ظرفیت میهمان در آن سیصد نفر است و اگر شما بخواهید در روز پنج شنبه با دویست نفر میهمانی بگیرید باید مبلغی را بابت این صد نفر که خود سالن آن را تعیین می کند بیشتر بپردازید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تشریفات مجالس امین

شرکت تشریفات مجالس امین با مدیریت امین رضایی با بیش از 14 سال تجربه در زمینه برگزاری مجالس عروسی و نامزدی افتخار این را دارد که به عنوان یکی از معتبرترین موسسات تشریفات خدمات مجالس با به کار گیری روش های نوین دیزاین خاطره ای به یادماندنی از مهمترین شب زندگی را برایتان به ارمغان آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]