اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950616115485730

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت منصوب شد

نماینده وزارت بهداشت در ستاد راهیان نور

کد: 13950616115485730

http://goo.gl/bu4TF8

، تهران , (اخبار رسمی): طی حکمی از سوی حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،پیر حسین کولیوند به عنوان نماینده تام الاختیار این وزارتخانه در ستاد مرکزی راهیان نور منصوب شد.

نماینده وزارت بهداشت در ستاد راهیان نور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،در متن این حکم که به امضای وزیر بهداشت رسیده ،خطاب به پیرحسین کولیوند، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت­های پزشکی کشور آمده است:نظر به تعهد، توانمندی و شایستگی جنابعالی بدینوسیله به عنوان نماینده تام الاختیار این وزارت در ستاد مرکزی راهیان نور منصوب می­ شوید.امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده و بهره­گیری بهینه از تجربیات گذشته و امکانات موجود در اجرای وظایف مشروحه ذیل در جهت پیشبرد اهداف وزارت بهداشت کوشا باشید.

  1. هماهنگی­ جهت ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و فوریت­های پزشکی پیش­بیمارستانی توسط نظام سلامت به زائرین­ راهیان نور ایجاد هماهنگی بین دستگاه­های واجد مسئولیت ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و فوریت­های پزشکی و امداد و نجات به کلیه زائران راهیان نور در استان­های در مسیر حرکت کاروان­ها نظارت مستمر و کنترل­کیفیت خدمات مرتبط با حوزه سلامت به زائران­در یادمان­ها و اماکن اسکان زائران برگزاری جلسات هماهنگی بین دستگاه­های مسئول، دانشگاه­های علوم پزشکی مستقر در منطقه و ستاد مرکزی راهیان نور پیگیری جهت تأمین اعتبار و حمایت از دانشگاه­های علوم پزشکی منطقه در ارائه خدمات بهینه سلامت هماهنگی  با رؤسای دانشگاههای علوم پزشکی به منظور برنامه­ریزی جهت استفاده از توان لجستیکی و نیروی انسانی متخصص دانشگاه های علوم پزشکی جهت حمایت از دانشگاه های علوم پزشکی استان­های درگیر در زمان های اوج سفر زائران شرکت در جلسات ستاد مرکزی راهیان نور جهت هماهنگی­های درون و برون بخشی در حوزه
    فعالیت­های نظام سلامت ریاست و اداره جلسه کمیته بهداشت و درمان راهیان نور کشور تعیین سیاست­های کلی جهت هماهنگی و همکاری کلیه واحدهای زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دراستان­های میزبان راهیان نور پیگیری رفع مشکلات بهداشت و درمان راهیان نور در طول سال و در زمان وقوع حوادث خاص پیگیری امور مربوط به معین یادمان­ها درکوتاه مدت به منظور انجام امور زیرساختی یادمان هدایت کلی و هماهنگ­سازی عملی واحدهای بهداشت و درمان بر اساس سیاست­های کلان و مصوبات شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور برنامه ­ریزی و هماهنگی عملی جهت جلوگیری از اقدامات موازی و افزایش کارایی و اثر بخشی در حوزه بهداشت و درمان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]