اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950624125455363

ازسوی معاون مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا

نکات کاربردی فروش بیمه نامه عمر تشریح شد

کد: 13950624125455363

https://goo.gl/7DFklg

، تهران , (اخبار رسمی): برای فروش بیمه عمر باید متخصص بود و با جنبه های مختلف این بیمه نامه آشنا باشیم.

بیمه عمر

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، سودابه علی آبادی معاون مدیر بیمه های عمر و پس انداز انفرادی این شرکت بیمه ای با تشریح انواع بیمه نامه های عمر، ویژگی ها و مزایای آن، به مهم ترین نکات کاربردی فروش این بیمه نامه ها پرداخت.

 بر اساس این گزارش و در دوره آموزشی بیمه نامه های عمر انفرادی که در محل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، خطاب به نمایندگان این شرکت، داشتن اعتقاد برای فروش بیمه های عمر را یک ضرورت برشمرد و افزود: اعتقاد به محصول،اعتماد،صداقت،تشخیص نیاز و تخصص و شناخت از بازار از جمله خصوصیات یک مشاور خوب و نماینده فعال برای فروش بیمه نامه های عمر است.

وی با اشاره به افزایش تدریجی نفوذ بیمه عمر در جامعه گفت: برای فروش بیمه عمر باید متخصص بود و با جنبه های مختلف این بیمه نامه آشنا باشیم و سپس ضمن اهمیت دادن به مشتری و ایجاد حس امنیت برای او، ارتباط با وی را قطع نکنیم و بدانیم که فروش، فرایند آغاز یک ارتباط است.

معاون مدیر بیمه های عمر بیمه دانا با تشریح نکات کاربردی فروش این بیمه نامه ها، حرکت به سمت افزایش رفاه اجتماعی، ایجاد حس خوب و برقراری درآمد مستمر را از دلایل فروش بیمه نامه عمر دانست و افزود: هدف ما آسان کردن راه برای فروش بهتر این بیمه نامه ها است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه