کد: 13950624126295638

کشف میلیونی پوشاک قاچاق در آذربایجان شرقی

کد: 13950624126295638

https://goo.gl/OqljVp

، تهران , (اخبار رسمی): پلیس راه آهن آذربایجان شرقی موفق به کشف و ضبط پوشاک خارجی قاچاق به ارزش 70 میلیون ریال از بار مسافر قطار شد.

کشف میلیونی پوشاک قاچاق در آذربایجان شرقی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، ماموران پلیس راه آهن آذربایجان شرقی به بار مسافری مشکوک و آن را مورد بازرسی قرار دادند.
ماموران در بازرسی از وسایل این مسافر تعداد 700 عدد انواع لباس زنانه خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 70 میلیون ریال که فاقد مدارک مثبته گمرکی بود را کشف کردند.
در این راستا یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.