کد: 13950625127095357

توسط بانک تجارت به باز آمد

نسخه اندرویدی جدید موبایل بانکی

کد: 13950625127095357

https://goo.gl/Q705Ln

، تهران , (اخبار رسمی): نسخه اندرویدی موبایل بانک تجارت با مجموعه ای از امکانات جدید، منتشر شد.

موبایل بانک

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در نسخه تازه موبایل بانک تجارت تغییراتی چشمگیر برای بهبود امکانات کاربری، آرشیو و مستند سازی و پرداخت اقساط ایجاد شده است .

در این نسخه قابلیت های ماشین حساب انتقال وجه به اشتراک گذاری شماره حساب ها وکارت های مبدا از طریق پیام رسان های اجتماعی و ایمیل افزوده شده است .

قابل ذکر است امکان ویژه تازه ای که به اپلیکیشن اضافه شده کمک می کند تا مشتریان با استفاده از آن بتوانند اقساط خود را به موقع پرداخت کنند. این امکان با تعریف حساب مبدا و مقصد ، تعداد اقساط ، مبلغ قسط و تاریخ سررسید توسط کاربر فعال می شود و از ویژگی اعلام هشدار زمان قسط در سررسید، برخوردار است .

بر اساس این گزارش در حوزه آرشیو و مستندسازی مالی در نسخه جدید موبایل بانک تجارت، قابلیت یادداشت گذاری و ویرایش یادداشت های الصاقی مربوط به هر تراکنش(به فرآیند تبادل اطلاعات میان درخواست‌کننده و سوئیچ اطلاق می‌گردد که شامل ارسال پیام، پردازش آن و اخذ پاسخ مقتضی می‌باشد. )  افزوده شده است، همچنین دسترسی انتخابی به یک یا چند مورد از سوابق مالی و پاک کردن آنها از دیگر امکانات نسخه جدید موبایل بانک تجارت محسوب می شود .

لازم به ذکر است نسخه های IOS و ویندوزفون موبایل بانک تجارت نیز با افزودن این امکانات جدید در آینده نزدیک به روز رسانی می شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.