اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627128790025

توسط بانک صادرات انجام شد

تقدیر از نخستین بانوی مدال آور المپیک

کد: 13950627128790025

https://goo.gl/KQ6ZwZ

، تهران , (اخبار رسمی): بانک صادرات ایران از نخستین بانوی مدال آور المپیکی تقدیر کرد.

بانک صادرات

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، این بانک در جهت تحقق رسالت های اجتماعی و فرهنگی از خانم کیمیا علیزاده نخستین و تنها بانوی ایرانی که موفق به کسب مدال المپیک شده، تقدیر به عمل آورد.

بر اساس این گزارش و در آیینی که به مناسبت شصت و چهارمین سالروز تاسیس بانک صادرات ایران در مدیریت شعب این بانک در استان البرز و با حضور جام‌خانه مشاور مدیرعامل و مدیرامور ارتباطات و خدمات مدیریتی، مرتضوی اسکویی مدیر امور شعب منطقه شش، جهانی رئیس اداره کل روابط‌ عمومی و جمعی از مدیران و کارکنان شاغل و بازنشسته مدیریت شعب آن استان برگزار شد، از خانم کیمیا علیزاده نخستین و تنها بانوی افتخارآفرین و مدال آور ایرانی که در تاریخ ایران در بازی های المپیک تجلیل به عمل آورد.

بر اساس این گزارش علیزاده توانست با 18 سال سن به عنوان جوان ترین مدال¬ آور تاریخ کشور در ادوار المپیک، مدال برنز مسابقات تکواندوی المپیک20016 ریوی برزیل را با شایستگی کسب کند. همچنین بانک صادرات ایران به رسم قدرشناسی و به پاس زحمات و تلاش های خانم مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران، این بانوی افتخارآفرین را نیز مورد تقدیر قرار داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش