اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627128995638

در ساری برگزار می شود

کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق لوازم آرایش

کد: 13950627128995638

https://goo.gl/TQW9bn

، تهران , (اخبار رسمی): با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، کارگاه آموزشی با موضوع مبارزه با قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی و با حضور کارشناسان کنترل مواد غذایی شبکه های بهداشت و درمان شهرستان‌های استان در ساری برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در ساری

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در این جلسه پیرفلک مشاور استاندار و دبیر کمیسیون استان مازندران با اشاره به اثرات زیانبار قاچاق کالاهای سلامت‏ محور و خطرات استفاده از فرآورده‌های قاچاق و غیرمجاز آرایشی و بهداشتی گفت: با توجه به اینکه مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی بخشی از عادات روزانه اغلب خانم هاست و مطمئناً بخشی از این افراد تا به حال مشکلات و عوارض ناشی از مصرف آن را حداقل یک‌بار تجربه کرده اند که متاسفانه علت اصلی مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی ارزان بودن آنهاست که اغلب هم از کشورهای حاشیه خلیج فارس به ایران قاچاق می‌شود.
وی با اشاره به اینکه سالانه بیش از یک میلیارد دلار لوازم آرایشی و بهداشتی بصورت قاچاق  وارد کشور می‌شود، بر ضرورت هماهنگی و تعامل دستگاه‌های ذیربط در جهت برخورد قاطع با این نوع کالاها که مستقیماً با سلامت جامعه در ارتباط است، تأکید کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان