اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950628129706087

دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک:

پیکر گلبارنژاد به خانواده‌اش ممی رسد

کد: 13950628129706087

https://goo.gl/4vw8cW

، تهران , (اخبار رسمی): دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک گفت: در موقعیت سختی هستیم و امیدوارم بتوانیم هر چه زودتر پیکرش را به خانواده‌اش تحویل دهیم.

امیدوارم هرچه زودتر پیکرش را به خانواده‌اش برسانیم

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مسعود اشرفی دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک در نشست خبری که کمیته بین‌المللی پارالمپیک به منظور تشریح دلایل فوت مرحوم گلبارنژاد تشکیل شده بود گفت: در جلسه‌ای که با مسئولان کمیته بین‌المللی پارالمپیک داشتیم جزئیاتی درباره حادثه رخ داده برای گلبارنژاد  مطرح شد و ما هم سوالاتی را از آنها مطرح کردیم و مسئولان IPC به ما قول دادند که همکاری لازم را داشته باشند و به ما کمک کردند تا این مشکل را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: ما 2 درخواست از مسئولان کمیته بین‌المللی پارالمپیک داشتیم؛ اول اینکه پیکر مرحوم گلبارنژاد را تا فردا برای انتقال به ایران به ما تحویل دهند و دوم اینکه در ادامه گزارش مفصلی با جزئیات بیشتر از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک داشته باشیم.

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک گفت: در حال حاضر اعضای کاروان ایران همه ناراحت هستند اما تلاش می‌کنیم این حادثه تلخ را مدیریت کنیم تا به کاروان شوک وارد نشود و همچنین از تألم بیشتر خانواده آن مرحوم جلوگیری کنیم.

اشرفی تصریح کرد: طبق گزارشی که به ما داده‌اند گلبارنژاد 35 کیلومتر از مسیر مسابقه را طی کرده بود و سپس در شیب تندی قرار می‌گیرد که داخل یک پیچ قرار داشته است و در آنجا کنترل خود را از دست می دهد و به حاشیه دیواره جاده برخورد می‌کند. حدود 2 دقیقه طول می کشد تا آمبولانس برسد و سعی می‌کنند او را به بیمارستان منتقل کنند. البته اقدامات اولیه را انجام می‌دهند، اما گویا مرحوم داخل آمبولانس دچار ایست قبلی می‌شود و زمانی که به بیمارستان می‌رسد  حدود 45 دقیقه روی او عمل احیا را انجام می‌دهند، اما متاسفانه موفق نمی‌شوند.

وی گفت: بهمن از ورزشکاران خوب و فعال ما بود و حدود 12 سال بود که در دوچرخه‌سواری فعالیت می‌کرد و بسیار به خانواده اش علاقه مند بود. چند ساعت بعد از این اتفاق به خانواده اش خبر دادیم، گرچه نمی‌خواستیم این خبر را به سرعت به آنها بگوییم، اما بعد از انتشار اخبار توسط رسانه‌ها مجبور شدیم این کار را انجام دهیم. در موقعیت سختی هستیم و امیدوارم بتوانیم هر چه زودتر پیکرش را به خانواده‌اش تحویل دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران

اصطلاح پارالمپیک از ترکیب لغات یونانی "پارا" به معنای "کنار" یا "موازی" و "همراه" و المپیک به وجود آمده است تا به این ترتیب نزدیکی و اهمیت نهضت المپیک و معلولین نشان داده شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش