کد: 13950629131615638

کشف تجهیزات دریافت از ماهواره در قم

کد: 13950629131615638

https://goo.gl/wJ5DvU

، تهران , (اخبار رسمی): ماموران مبارزه با قاچاق پلیس امنیت استان قم موفق به کشف و توقیف مقادیری تجهیزات دریافت از ماهواره شدند.

کشف تجهیزات دریافت از ماهواره در قم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، پیرو دریافت اطلاعاتی مبنی بر انتقال گسترده محموله تجهیزات دریافت ماهواره از تهران به قم، ماموران مبارزه با قاچاق پلیس امنیت اخلاقی استان قم با کنترل و پایش خودروهای عبوری موفق به شناسایی و توقیف چند دستگاه خودرو در محل تخلیه و بارگیری شدند.
در بازرسی از خودروهای مذکور  450 عدد دیش، 13 دستگاه رسیور،  42 عدد ال ان بی و مقادیر قابل توجهی تجهیزات جانبی کشف و ضبط شد.
در همین رابطه متهمان جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شدند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.