کد: 13950629131795638

توقیف 2 محموله برنج قاچاق در شهرضا

کد: 13950629131795638

https://goo.gl/AX7aTu

، تهران ، (اخبار رسمی): فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا در استان اصفهان از کشف 2 محموله برنج قاچاق در این شهرستان خبر داد.

توقیف 2 محموله برنج قاچاق در شهرضا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اظهار کرد: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون کشنده که از جنوب کشور به سمت شمال در حرکت بودند مشکوک و آن‌ها را متوقف کردند.
حمید امیرخانی ادامه داد: در بازرسی از این دو کامیون مقدار 48 تن برنج قاچاق فاقد مدارک معتبر گمرکی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا ارزش این دو محموله را 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این زمینه دو راننده دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران‌ناپذیری به اقتصاد کشور می‌زند که در این خصوص نیروی انتظامی با قاطعیت با قاچاقچیان کالا مقابله می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.