اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950701133670442

از سوی رایورز عملیاتی شد

یکپارچه سازی اتوماسیون اداری قوه قضاییه

کد: 13950701133670442

https://goo.gl/RyB0hT

، تهران , (اخبار رسمی): سامانه توزیع یکپارچه رایورز، نقل و انتقال مکاتبات را در مراکز مختلف قوه‌قضاییه جمهوری اسلامی ایران فراهم کرد.

قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران

این سامانه ارتباط آنی کارتابل به کارتابل در سطح یکی از قوای سه‌ گانه کشور، کیفیت و سرعت خدمت‌رسانی به مردم را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد

به گزارش روابط عمومی رایورز، با بهره‌مندی از این سامانه، هم‌اکنون مراکز مختلف قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران -که همگی از سیستم اتوماسیون اداری رایورز مستقل بهره‌مند هستند- در عین حفظ استقلال داده، به صورت یکپارچه در حال نقل و انتقال انواع مکاتبات خود هستند.

در حقیقت شناسایی گلوگاه‌های محدودیت‌ زا در ایجاد ارتباط از طرق مختلف (مانند پروتکل ECE) شرکت رایورز را بر آن داشت تا با طراحی سامانه توزیع یکپارچه (که از پیکربندی شبکه‌ای بسیار بهینه بهره‌مند است)، ارتباط کلیه نقاط قوه قضاییه را به صورت آنی و کارتابل به کارتابل برقرار سازد.

شایان ذکر است طراحی این سامانه با درنظر گرفتن حساسیت قوه قضاییه نسبت به حفظ استقلال مکاتبات در هر نقطه درنظر گرفته شده است. بدیهی است ارتباط آنی کارتابل به کارتابل در سطح یکی از قوای سه‌گانه کشور، کیفیت و سرعت خدمت‌رسانی به مردم را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایورز

گروه شرکتهای رایورز با عرضه محصولات نرم افزاری،ارائه خدمات مشاوره، نظارت وآموزش درقالب راهکارهای جامع مبتنی بر فاوا،به عنوان برند مطرح ویکی ازشرکتهای برترداخلی درحوزه کاری خود نقشی تعیین کننده درفضای کسب وکاروبازارداخلی ایفاءنموده ودرتدارک حضوردربازارهای هدف خارجی دردسترس نیزمیباشد.رایورزبعنوان سازمانی چابک،شبکه گسترده ویکپارچه ای ازشعب،نمایندگیها،شرکتهای همکارتخصصی ومشاورین مستقل رامدیریت میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون