کد: 13950702134005638

کشف 6 میلیارد ریال پوشاک وروسری قاچاق درتهران

کد: 13950702134005638

https://goo.gl/vmnwd2

، تهران , (اخبار رسمی): دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از کشف بیش از 6 میلیارد ریال پوشاک و روسری قاچاق در این استان خبر داد.

کشف بیش از6میلیارد ریال پوشاک وروسری قاچاق درتهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عوامل پلیس مبارزه با قاچاق آگاهی تهران بزرگ پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، طی سه عملیات موفق به کشف مقادیر زیادی پوشاک خارجی قاچاق شدند.
در عملیاتی عوامل آگاهی تهران بزرگ در محدوده رباط کریم با شناسایی و توقیف یک خودرو، 88 کیسه پوشاک خارجی قاچاق به تعداد 5 هزار و 54 عدد کشف و ضبط شد.
ارزش این محموله 360 میلیون تومان برآورد شده است.

در عملیات دیگری ماموران در پی کسب خبری مبنی بر دپوی پوشاک خارجی قاچاق در خیابان هفت تیر، به محل مراجعه کردند و در بازرسی از این مکان تعداد 41 کیسه پوشاک خارجی قاچاق به تعداد 5 هزار و 312 عدد لباس را کشف و ضبط کردند.
کارشناسان ارزش این محموله را 180 میلیون تومان برآورد کرده اند.

همچنین عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا وارز آگاهی تهران بزرگ در عملیات سوم موفق به کشف 31 کیسه روسری به تعداد 7 هزار و 750 عدد روسری قاچاق در خیابان 15 خرداد شدند.
کلیه کالاهای مکشوفه تولید کشور ترکیه و فاقد مدارک مثبته گمرکی بوده است.
ارزش تقریبی این کشفیات 80 میلیون تومان بوده است. متهم دستگیر شده به همراه پرونده متشکله به تعزیرات حکومتی تحویل شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.