کد: 13950702134145638

کشف محموله بزرگ سیگار قاچاق در استان البرز

کد: 13950702134145638

https://goo.gl/FRxzgu

، تهران , (اخبار رسمی): دبیرخانه کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از کشف یک محموله بزرگ سیگار در فردیس کرج خبر داد.

کشف محموله بزرگ سیگار قاچاق در استان البرز

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،در راستای رویکرد ابلاغی ستاد مرکزی و برنامه‌ریزی کمیسیون استان البرز در برخورد جدی با قاچاق سازمان یافته و هسته درونی قاچاق، پیرو تشکیل قرارگاه اطلاعاتی و عملیاتی در استان، عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با اشراف بر محورهای مواصلاتی استان یک‌دستگاه کامیون که از تبریز به مقصد استان البرز در حرکت بود را شناسایی و توقیف کردند.
در بازرسی از این کامیون 73 هزار و 890 پاکت سیگار به تعداد یک میلیون و 477 هزار و 800 نخ و تعداد 3 هزار و 504 پاکت توتون قاچاق فاقد هولوگرام و پیام بهداشتی کشف و ضبط شد.
شایان ذکر است این محموله به طور ماهرانه‌ای در پوشش بار کارتن خالی جاسازی شده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.