اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703134550090

دومین کنفرانس سالیانه سئو در ایران

ثبت نام در کنفرانس سئو سال 2016 آغاز شد

کد: 13950703134550090

https://goo.gl/p7oFvv

، تهران , (اخبار رسمی): 8 مهر، «دومین کنفرانس سئو ایران» افتتاح می شود تا با حضور سخنرانان داخلی و خارجی، آخرین راهکارهای بدست آوردن ترافیک ارگانیک را بررسی شود.

به گزارش روابط عمومی ای‌نتورک (آژانس دیجیتال مارکتینگ)، «دومین کنفرانس سئو ایران»، توسط ای‌نتورک و کوبو (اولین سیستم اتوماتیک دریافت بک‌لینک) برگزار خواهد شد .

 بر اساس این گزارش، در این رویداد، پیتر کورولو – با تجارب بین‌المللی در شرکت‌های آلمانی، سوییسی، یونانی و روسی، فرید اسدی، سعید نجاران و کاوه اکبرزاده به عنوان سخنران، حضور پیدا خواهند کرد.

محور اصلی این همایش، ورود به نسل جدید بهینه‎سازی برای موتورهای جستجو است و تمرکز آن بر بهبود نتایج رتبه‎بندی موتورهای جستجو به کمک آخرین راهکارها خواهد بود.

بر پایه این اطلاع، در این همایش، آینده‌ موتورهای جستجو و مسیر درست استفاده از استراتژی‌های مختلف و نحوه‌ سئوی اصولی، مورد بررسی قرار می‌گیرد و همچنین، سخنرانان در مورد آینده‌ فاکتورهای سئو و تکنولوژی‌های جدید این زمینه، اطلاعاتی را ارایه می‌دهند.

از مهمترین بخش‌های این همایش، می‌توان به تمرکز بر آخرین راهکارهای بدست آوردن ترافیک ارگانیک اشاره کرد. از موارد دیگری که در این همایش مورد بحث قرار می‌گیرد، سئوی Off Site است که بیشتر با بدست آوردن بک‌لینک‌های باکیفیت میسر می‌شود.

 محل برگزاری هم  دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت( طبقه 5، شتابدهنده آواتک)  از ساعت 8:30 تا 15:30روز 8 مهر خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به این رویداد مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]