اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950704136015807

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد

حمایت هلدینگ صنعت و معدن ازکفش ملی

کد: 13950704136015807

https://goo.gl/MErdp5

، تهران , (اخبار رسمی): کفش ملی با حمایت هلدینگ صنعت و معدن صندوق بازنشستگی کشوری و مدیریت توانمند گروه صنعتی ملی، توانایی بازگشتن به جایگاه اصلی خود را دارد.

حمایت هلدینگ صنعت و معدن ازکفش ملی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در آیین افتتاح مجموعه فروشگاهی کفش ملی در منطقه گلوبندک تهران، گفت: کفش ملّی جایگاهی نوستالوژیک در تاریخ ایران دارد که متأسفانه در دهه های گذشته موفقیت خود را ازدست داده بود.
اسلامیان اضافه کرد:اکنون با حمایت های هلدینگ صنعت،گردشگری و حمل نقلِ صندوق، مدیریت جدید تلاش کرده تا کفش ملّی را به جایگاه اصلی برگرداند و بتواند خود را به عنوان یک نشان ملّی مطرح کند.
اسلامیان با تاکید بر لزوم حمایت از تولید داخل، تصریح کرد: یک گزینه این است که انبوهی از کفش های چینی یا دیگر کشورها وارد کشور کنیم و گزینه دیگر این که خودمان کالاهای با کیفیتی تولید کرده و بتوانیم نیاز جامعه را تأمین کنیم. یعنی ایجاد اشتغال کرده و به توسعه کشور کمک کنیم که در این زمینه کارهای خوبی در حال انجام است.
وی به بازسازی فروشگاه های قدیمی و فرسوده کفش ملی اشاره کرد و گفت: بازسازی فروشگاه هایی که در سی سال گذشته هیچ یک از آن ها بازسازی نشده بود، در دستور کار گروه صنعتی کفش ملّی قرار گرفته است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه کفش ملّی می تواند همچون گذشته نشان برتر صنعت کفش در ایران باشد، گفت: این کار نشدنی نیست و تنها اراده نیاز دارد. همه تغییرات، از تغییر تفکر شروع می شود که اکنون این تغییر مهم آغاز شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق بازنشستگی کشوری

پس از تصویب قانون استخدام کشوری در تاریخ 31/3/1345 به موجب ماده 70 قانون مزبور اداره کل بازنشستگی با کلیه دارائی و موجودی صندوق بازنشستگی و اسناد و اوراق و بودجه وتعهدات خود از وزارت دارائی منتزع و تابع سازمان اموراداری واستخدامی کشور گردید و براساس اصلاحیه ماده مذکور از اول سال 1354 صندوق بازنشستگی کشوری به صورت موسسه ای مستقل وابسته به سازمان اموراداری و استخدامی کشور تشکیل گردید . با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ 11/12/1378و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، صندوق بازنشستگی کشوری نیز یکی از موسسات تابعه این سازمان شد ، با تصویب قانون نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی در تاریخ 21/2/1383 و به موجب تبصره 2 ماده 17 این قانون ، صندوق بازنشستگی کشوری از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور منتزع و تابع وزارت رفاه وتامین اجتماعی گردید و توسط صندوق بازنشستگی کشوری اداره می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]