اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950704137295441

ساپکو میزبان 138 شرکت داخلی و خارجی صنعت قالب و ابزار می شود

فعالان قالب‌سازی در نمایشگاه قالب و ابزار

کد: 13950704137295441

https://goo.gl/JhyVb0

، تهران , (اخبار رسمی): پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار با هدف ارتقاء زنجیره تامین و رشد صنعت قالب‌سازی داخلی و صنایع وابسته با حضور بیش از 108 شرکت داخلی و 30 شرکت خارجی برگزار می شود.

فعالان قالب‌سازی در نمایشگاه قالب و ابزار

به گزارش ااخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ساپکو، این نمایشگاه از  5 تا 8 مهرماه در فضایی به وسعت بیش از  4100 مترمربع در شرکت ساپکو برپا می شود و نمایندگانی از کشورهای ترکیه، آلمان، پرتقال،کره جنوبی، سوئیس، سوئد، ایتالیا و چین در آن حضور دارند.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز دوشنبه، پنجم مهرماه از ساعت 9 تا 11 در سالن اجتماعات ساپکو برگزار می شود و نمایندگانی از ایران و آلمان در آن به سخنرانی خواهند پرداخت.

براساس این گزارش، برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با قالب‌های دایکست، قالب‌سازی، قطعات استاندارد قالب، قالب‏های تزریق پلاستیک و simulation توسط مدرسان داخلی و خارجی در طول برگزاری نمایشگاه با هدف آشنایی هر چه بیشتر سازندگان فعال در این حوزه از دیگر برنامه های ساپکو در طول این نمایشگاه چهار روزه است.

گفتنی است، کتاب جامع پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار نیز منتشر شده و از روز نخست برگزاری این نمایشگاه در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش